PNH FC

Haiti Ulusal Şampiyona Apertura
26.03.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-2
Beklenen :
Baltimore SC Takım Logosu

Baltimore SC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00120-1-1EY22310-1+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonCavaly2-0 PNH FC0-0AL2A-20-2
D15.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonPNH FC0-2 America Des Cayes0-0HL2H-20-4
D07.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonViolette AC3-1 PNH FC0-0AL4A-21-7
D28.02.2015Haiti Ulusal ŞampiyonPNH FC2-1 Aigle Noir0-0HW3H+13-8
0-0-12-2-3
0-0-1-22-2-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 0 0 0
Maç Sonu 1 0 3 3 8
3 1 - 2 0-2 1-5
4 2 - 2 2-3 1-5
5 2 - 2 2-3 1-5

DA  1011+1-10DY0101-1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC1-0 Valencia Of Leoga0-0HW1H+11-0
D13.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco1-0 Baltimore SC0-0AL1A-11-1
D08.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC1-0 Ouanaminthe0-0HW1H+12-1
D01.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonFICA1-1 Baltimore SC0-0AD2A03-2
D14.12.2014Haiti Süper 8 ÇeyrekTempete FC3-0 Baltimore SC0-0AL3A-33-5
1-0-10-1-0
1-0-1-10-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 3 5
3 2 - 1 2-0 0-1
4 2 - 2 2-0 1-2
5 2 - 3 2-0 1-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonPNH FC0-2 America Des Cayes0-0-L20-21
D28.02.2015Haiti Ulusal ŞampiyonPNH FC2-1 Aigle Noir0-0-W52-32
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 0 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco1-0 Baltimore SC0-0-L10-11
D01.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonFICA1-1 Baltimore SC0-0-D31-22
D14.12.2014Haiti Süper 8 ÇeyrekTempete FC3-0 Baltimore SC0-0-L61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonCavaly2-0 PNH FC0-0-L20-21
D07.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonViolette AC3-1 PNH FC0-0-L61-52
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 0 2 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC1-0 Valencia Of Leoga0-0-W11-01
D08.03.2015Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC1-0 Ouanaminthe0-0-W22-02
D12.12.2014Haiti Süper 8 ÇeyrekBaltimore SC0-0 Tempete FC0-0-D22-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 2 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014