Baltimore SC

Haiti Süper 8 Çeyrek Final
12.12.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Tempete FC Takım Logosu

Tempete FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1022+1-20EY11010+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D30.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC1-1 Aigle Noir0-0HD2H01-1
D23.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonRacing Des Gonaiv1-0 Baltimore SC0-0AL1A-11-2
D09.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC2-0 Racine0-0HW2H+23-2
D05.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC2-1 Petit-Goave0-0HW3H+15-3
D02.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonCavaly2-0 Baltimore SC0-0AL2A-25-5
1-0-21-1-0
1-0-2-21-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 5 5
3 2 - 1 3-1 0-1
4 3 - 1 5-2 0-1
5 3 - 2 5-2 0-3

DA  1210-1+1+1DY0210-2+1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D30.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonViolette AC0-1 Tempete FC0-0AW1A+11-0
D15.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC2-2 Cavaly0-0HD4H03-2
D09.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonAmerica Des Cayes1-1 Tempete FC0-0AD2A04-3
D02.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC0-0 Don Bosco0-0HD0H04-3
D28.10.2014Haiti Ulusal ŞampiyonAigle Noir1-3 Tempete FC0-0AW4A+27-4
1-2-10-2-1
1-2-1-00-2-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 3 0 7 4
3 1 - 2 2-2 2-1
4 2 - 2 2-2 2-1
5 2 - 3 2-2 5-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC1-1 Aigle Noir0-0-D21-11
D09.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC2-0 Racine0-0-W43-12
D05.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC2-1 Petit-Goave0-0-W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonViolette AC0-1 Tempete FC0-0-W11-01
D09.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonAmerica Des Cayes1-1 Tempete FC0-0-D32-12
D28.10.2014Haiti Ulusal ŞampiyonAigle Noir1-3 Tempete FC0-0-W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonRacing Des Gonaiv1-0 Baltimore SC0-0-L10-11
D02.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonCavaly2-0 Baltimore SC0-0-L30-32
D18.10.2014Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco4-1 Baltimore SC0-0-L81-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 1 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC2-2 Cavaly0-0-D42-21
D02.11.2014Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC0-0 Don Bosco0-0-D42-22
D18.10.2014Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC1-0 Racine0-0-W53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D21.09.2014Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC0-1 Tempete FC0-0-----L10-11
D10.06.2013Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC3-0 Tempete FC0-0-----W43-12
D13.09.2012Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC1-0 Tempete FC0-0-----W54-13
D30.07.2012Haiti Ulusal ŞampiyonBaltimore SC2-1 Tempete FC0-0-----W86-24
D30.10.2011Haiti Digicel Lig ClauBaltimore SC0-1 Tempete FC0-0-----L96-35
D26.09.2010Haiti Digicel Lig AperBaltimore SC0-2 Tempete FC0-0-----L116-56
D20.09.2009Haiti Digicel Lig ClauBaltimore SC0-1 Tempete FC0-0-----L126-67
D26.10.2008Haiti Digicel Lig AperBaltimore SC2-1 Tempete FC0-0-----W158-78
D04.03.2007Haiti Digicel Lig ClauBaltimore SC1-1 Tempete FC0-0-----D179-89
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 9 0 0 0
Maç Sonu 4 1 4 9 8

Nuwell Project Copyright © 2014