Jeonbuk Motors

AFC Şampiyonlar Ligi Grup H
22.04.2022 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Hoang Anh Gia Lai Takım Logosu

Hoang Anh Gia Lai

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.42 3.45 4.80 - 1.96 2.00 5.25
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
2.55 1.24 1.24 2.55 - 6.50 3.10 1.14 1.63 1.70
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.16 2.95 - - 1.74 1.59 - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
3.09 3.90 8.20 2.22 13.50 8.08 1.96 3.86 5.15 3.82 13.35 19.80

 

EA  1041+1-4+3EY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.04.2022AFC Şampiyonlar Ligi Yokohama F. Marin0-1 Jeonbuk Motors0-1AW1A+11-0
D16.04.2022AFC Şampiyonlar Ligi Jeonbuk Motors0-0 Sydney0-0HD0H01-0
D09.04.2022Güney Kore K Lig 1Seongnam0-4 Jeonbuk Motors0-1AW4A+45-0
D05.04.2022Güney Kore K Lig 1Suwon Bluewings0-1 Jeonbuk Motors0-0AW1A+16-0
D02.04.2022Güney Kore K Lig 1Gangwon1-2 Jeonbuk Motors0-2AW3A+18-1
1-0-40-0-0
1-0-4-10-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 4 0
Maç Sonu 4 1 0 8 1
3 1 - 2 0-0 5-0
4 1 - 3 0-0 6-0
5 1 - 4 0-0 8-1

DA  11020+1-2DY1202-1+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.04.2022AFC Şampiyonlar Ligi Sydney1-1 Hoang Anh Gia Lai0-1AD2A01-1
D16.04.2022AFC Şampiyonlar Ligi Hoang Anh Gia Lai1-2 Yokohama F. Marin1-2HL3H-12-3
D09.04.2022Vietnam Kupa Son 16 TuHoang Anh Gia Lai0-0 Hong Linh Ha Tinh0-0HD0H02-3
D11.03.2022Vietnam V-Lig 1Hoang Anh Gia Lai2-2 Viettel2-1HD4H04-5
D06.03.2022Vietnam V-Lig 1Song Lam Nghe An2-0 Hoang Anh Gia Lai1-0AL2A-24-7
1-1-01-2-0
1-1-0-21-2-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 4 4
Maç Sonu 0 3 2 4 7
3 2 - 1 1-2 1-1
4 3 - 1 3-4 1-1
5 3 - 2 3-4 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.04.2022AFC Şampiyonlar Ligi Jeonbuk Motors0-0 Sydney0-02.04D00-01
D19.03.2022Güney Kore K Lig 1Jeonbuk Motors1-1 Gimcheon Sangmu0-11.74D21-12
D06.03.2022Güney Kore K Lig 1Jeonbuk Motors0-1 Ulsan Hyundai0-12.75L31-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 0 2 1 1 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.04.2022AFC Şampiyonlar Ligi Sydney1-1 Hoang Anh Gia Lai0-11.30D21-11
D06.03.2022Vietnam V-Lig 1Song Lam Nghe An2-0 Hoang Anh Gia Lai1-02.60L41-32
D26.02.2022Vietnam V-Lig 1Nam Dinh FC0-0 Hoang Anh Gia Lai0-03.10D41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 0 2 1 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.04.2022AFC Şampiyonlar Ligi Yokohama F. Marin0-1 Jeonbuk Motors0-1-W11-01
D09.04.2022Güney Kore K Lig 1Seongnam0-4 Jeonbuk Motors0-13.70W55-02
D05.04.2022Güney Kore K Lig 1Suwon Bluewings0-1 Jeonbuk Motors0-02.95W66-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 3 0 0 6 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.04.2022AFC Şampiyonlar Ligi Hoang Anh Gia Lai1-2 Yokohama F. Marin1-213.20L31-21
D09.04.2022Vietnam Kupa Son 16 TuHoang Anh Gia Lai0-0 Hong Linh Ha Tinh0-01.06D31-22
D11.03.2022Vietnam V-Lig 1Hoang Anh Gia Lai2-2 Viettel2-12.11D73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 3 3
Maç Sonu 0 2 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014