UD Oliveirense

Portekiz Ulusal Şampiyona Grup B
18.03.2007 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Portosantense Takım Logosu

Portosantense

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0212-2+1-1EY111200-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.03.2007Portekiz Ulusal ŞampiFiaes1-0 UD Oliveirense0-0AL1A-10-1
D04.03.2007Portekiz Ulusal ŞampiUD Oliveirense2-1 Marco0-0HW3H+12-2
D25.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiInfesta1-1 UD Oliveirense0-0AD2A03-3
D18.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiUD Oliveirense2-2 Machico0-0HD4H05-5
D04.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiUniao Lamas0-2 UD Oliveirense0-0AW2A+27-5
0-2-11-1-1
0-2-1-21-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 7 5
3 1 - 2 2-1 1-2
4 2 - 2 4-3 1-2
5 2 - 3 4-3 3-2

DA  1030+1-3+3DY00110-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.03.2007Portekiz Ulusal ŞampiPortosantense1-0 Lusitania FC Lour0-0HW1H+11-0
D04.03.2007Portekiz Ulusal ŞampiSC Espinho0-0 Portosantense0-0AD0A01-0
D25.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiPortosantense3-1 Paredes0-0HW4H+24-1
D18.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiCamacha1-0 Portosantense0-0AL1A-14-2
D04.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiPortosantense1-0 Uniao Madeira0-0HW1H+15-2
1-0-30-0-1
1-0-3-00-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 5 2
3 2 - 1 4-1 0-0
4 2 - 2 4-1 0-1
5 3 - 2 5-1 0-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.03.2007Portekiz Ulusal ŞampiUD Oliveirense2-1 Marco0-0-W32-11
D18.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiUD Oliveirense2-2 Machico0-0-D74-32
D28.01.2007Portekiz Ulusal ŞampiUD Oliveirense1-0 SC Esmoriz0-0-W85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.03.2007Portekiz Ulusal ŞampiSC Espinho0-0 Portosantense0-0-D00-01
D18.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiCamacha1-0 Portosantense0-0-L10-12
D28.01.2007Portekiz Ulusal ŞampiDragoes Sandinens0-0 Portosantense0-0-D10-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 0 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.03.2007Portekiz Ulusal ŞampiFiaes1-0 UD Oliveirense0-0-L10-11
D25.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiInfesta1-1 UD Oliveirense0-0-D31-22
D04.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiUniao Lamas0-2 UD Oliveirense0-0-W53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.03.2007Portekiz Ulusal ŞampiPortosantense1-0 Lusitania FC Lour0-0-W11-01
D25.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiPortosantense3-1 Paredes0-0-W54-12
D04.02.2007Portekiz Ulusal ŞampiPortosantense1-0 Uniao Madeira0-0-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014