Atletico Furrial

Venezuela İkinci Lig Clausura Central
16.08.2019 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 2-1
Beklenen :
Yaracuy Takım Logosu

Yaracuy

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0112-10-1EY0113-10-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.08.2019Venezuela İkinci Lig Deportivo Petare0-0 Atletico Furrial0-0AD0A00-0
D02.08.2019Venezuela Kupa 1.TurAtletico Furrial1-1 Yaracuyanos0-0HD2H01-1
D27.07.2019Venezuela Kupa 1.TurYaracuyanos1-1 Atletico Furrial0-0AD2A02-2
D11.05.2019Venezuela İkinci Lig Gran Valencia3-2 Atletico Furrial0-0AL5A-14-5
D04.05.2019Venezuela İkinci Lig Atletico Furrial1-4 Yaracuyanos0-1HL5H-35-9
0-1-10-1-1
0-1-1-20-1-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 1
Maç Sonu 0 3 2 5 9
3 1 - 2 1-1 1-1
4 1 - 3 1-1 3-4
5 2 - 3 2-5 3-4

DA  1111000DY0313-3+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.08.2019Venezuela İkinci Lig Yaracuy1-0 Yaracuyanos0-0HW1H+11-0
D23.06.2019Venezuela İkinci Lig Yaracuy1-3 Gran Valencia0-0HL4H-22-3
D16.06.2019Venezuela İkinci Lig Gran Valencia1-1 Yaracuy1-0AD2A03-4
D08.06.2019Venezuela İkinci Lig Titanes3-1 Yaracuy3-0AL4A-24-7
D01.06.2019Venezuela İkinci Lig Yaracuy2-0 Titanes1-0HW2H+26-7
1-1-10-3-1
1-1-1-10-3-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 1 4
Maç Sonu 2 1 2 6 7
3 2 - 1 2-3 1-1
4 2 - 2 2-3 2-4
5 3 - 2 4-3 2-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.08.2019Venezuela Kupa 1.TurAtletico Furrial1-1 Yaracuyanos0-0-D21-11
D04.05.2019Venezuela İkinci Lig Atletico Furrial1-4 Yaracuyanos0-1-L72-52
D15.04.2019Venezuela İkinci Lig Atletico Furrial1-1 Yaracuy0-1-D93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 0 2 1 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.06.2019Venezuela İkinci Lig Gran Valencia1-1 Yaracuy1-0-D21-11
D08.06.2019Venezuela İkinci Lig Titanes3-1 Yaracuy3-0-L62-42
D17.05.2019Venezuela İkinci Lig UCV1-1 Yaracuy0-0-D83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 4
Maç Sonu 0 2 1 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.08.2019Venezuela İkinci Lig Deportivo Petare0-0 Atletico Furrial0-0-D00-01
D27.07.2019Venezuela Kupa 1.TurYaracuyanos1-1 Atletico Furrial0-0-D21-12
D11.05.2019Venezuela İkinci Lig Gran Valencia3-2 Atletico Furrial0-0-L73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.08.2019Venezuela İkinci Lig Yaracuy1-0 Yaracuyanos0-0-W11-01
D23.06.2019Venezuela İkinci Lig Yaracuy1-3 Gran Valencia0-0-L52-32
D01.06.2019Venezuela İkinci Lig Yaracuy2-0 Titanes1-0-W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 0 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.04.2019Venezuela İkinci Lig Atletico Furrial1-1 Yaracuy0-1-----D21-11
D26.08.2018Venezuela İkinci Lig Atletico Furrial1-0 Yaracuy0-0-----W32-12
D27.05.2018Venezuela İkinci Lig Atletico Furrial1-0 Yaracuy0-0-----W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 2 1 0 3 1

Nuwell Project Copyright © 2014