Costa del Este

Panama LPF Apertura
10.02.2020 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-2 / 2-3
Beklenen :
Universitario Takım Logosu

Universitario

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  000100-1EY0222-200
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.02.2020Panama LPF AperturaCosta del Este0-0 Independiente0-0HD0H00-0
D27.01.2020Panama LPF AperturaSporting San Migu2-0 Costa del Este2-0AL2A-20-2
D10.12.2019Panama LPF Apertura FiCosta del Este0-2 Tauro FC0-1HL2H-20-4
D01.12.2019Panama LPF Apertura YaCosta del Este1-2 Plaza Amador0-0HL3H-11-6
D24.11.2019Panama LPF Apertura YaPlaza Amador0-2 Costa del Este0-2AW2A+23-6
0-0-00-2-2
0-0-0-10-2-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 2 3
Maç Sonu 1 1 3 3 6
3 2 - 1 0-2 0-2
4 3 - 1 1-4 0-2
5 3 - 2 1-4 2-2

DA  2100+1+10DY0100-1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.02.2020Panama LPF AperturaUniversitario2-0 Atletico Chiriqui0-0HW2H+22-0
D27.01.2020Panama LPF AperturaPlaza Amador1-1 Universitario1-0AD2A03-1
D17.11.2019Panama LPF AperturaSan Francisco0-0 Universitario0-0AD0A03-1
D10.11.2019Panama LPF AperturaUniversitario0-0 Tauro FC0-0HD0H03-1
D01.11.2019Panama LPF AperturaUniversitario1-1 Independiente0-0HD2H04-2
2-1-00-1-0
2-1-0-00-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 1
Maç Sonu 1 4 0 4 2
3 1 - 2 2-0 1-1
4 2 - 2 2-0 1-1
5 3 - 2 3-1 1-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.02.2020Panama LPF AperturaCosta del Este0-0 Independiente0-0-D00-01
D10.12.2019Panama LPF Apertura FiCosta del Este0-2 Tauro FC0-1-L20-22
D01.12.2019Panama LPF Apertura YaCosta del Este1-2 Plaza Amador0-0-L51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 1 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.01.2020Panama LPF AperturaPlaza Amador1-1 Universitario1-0-D21-11
D17.11.2019Panama LPF AperturaSan Francisco0-0 Universitario0-0-D21-12
D27.10.2019Panama LPF AperturaPlaza Amador1-1 Universitario0-0-D42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 3 0 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.01.2020Panama LPF AperturaSporting San Migu2-0 Costa del Este2-0-L20-21
D24.11.2019Panama LPF Apertura YaPlaza Amador0-2 Costa del Este0-2-W42-22
D10.11.2019Panama LPF AperturaIndependiente3-1 Costa del Este2-0-L83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 2 4
Maç Sonu 1 0 2 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.02.2020Panama LPF AperturaUniversitario2-0 Atletico Chiriqui0-0-W22-01
D10.11.2019Panama LPF AperturaUniversitario0-0 Tauro FC0-0-D22-02
D01.11.2019Panama LPF AperturaUniversitario1-1 Independiente0-0-D43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D29.07.2019Panama LPF AperturaCosta del Este3-1 Universitario0-1-----W43-11
D23.05.2019Panama Kupa Yarı FinaCosta del Este1-1 Universitario0-0-----D64-22
D11.02.2019Panama LPF ClausuraCosta del Este0-2 Universitario0-2-----L84-43
D04.10.2018Panama LPF AperturaCosta del Este0-2 Universitario0-1-----L104-64
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 3 0 4
Maç Sonu 1 1 2 4 6

Nuwell Project Copyright © 2014