Bengaluru

Hindistan Süper Lig
28.11.2020 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Hyderabad FC Takım Logosu

Hyderabad FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.55 3.20 3.75 4.50 2.00 2.00 4.00
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
2.45 1.25 1.35 2.20 - - 3.00 1.12 1.75 1.55
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.30 2.30 - - 1.55 1.75 3.10 1.67 2.80 9.00
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
3.50 3.90 7.50 2.15 10.00 6.00 2.15 3.90 4.60 3.60 10.00 12.50

 

EA  2113+10-2EY2302-1+3-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.11.2020Hindistan Süper LigFC Goa2-2 Bengaluru0-1AD4A02-2
D08.03.2020Hindistan Süper Lig �Atletico de Kolka3-1 Bengaluru1-1AL4A-23-5
D01.03.2020Hindistan Süper Lig �Bengaluru1-0 Atletico de Kolka1-0HW1H+14-5
D26.02.2020AFC Kupası Play Off TBengaluru3-2 Maziya0-0HW5H+17-7
D22.02.2020Hindistan Süper LigBengaluru2-2 Atletico de Kolka2-0HD4H09-9
2-1-12-3-0
2-1-1-32-3-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 5 1
Maç Sonu 2 2 1 9 9
3 1 - 2 1-0 3-5
4 2 - 2 4-2 3-5
5 3 - 2 6-4 3-5

DA  1511-4+40DY0114-10-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.11.2020Hindistan Süper LigOdisha FC0-1 Hyderabad FC0-1AW1A+11-0
D20.02.2020Hindistan Süper LigNorthEast United1-5 Hyderabad FC1-3AW6A+46-1
D13.02.2020Hindistan Süper LigHyderabad FC1-1 Jamshedpur1-0HD2H07-2
D05.02.2020Hindistan Süper LigFC Goa4-1 Hyderabad FC1-0AL5A-38-6
D30.01.2020Hindistan Süper LigBengaluru1-0 Hyderabad FC1-0AL1A-18-7
1-5-10-1-1
1-5-1-10-1-1-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 2 5 3
Maç Sonu 2 1 2 8 7
3 1 - 2 1-1 6-1
4 1 - 3 1-1 7-5
5 1 - 4 1-1 7-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.03.2020Hindistan Süper Lig �Bengaluru1-0 Atletico de Kolka1-0-W11-01
D26.02.2020AFC Kupası Play Off TBengaluru3-2 Maziya0-01.15W64-22
D22.02.2020Hindistan Süper LigBengaluru2-2 Atletico de Kolka2-0-D106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 0
Maç Sonu 2 1 0 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.11.2020Hindistan Süper LigOdisha FC0-1 Hyderabad FC0-11.85W11-01
D20.02.2020Hindistan Süper LigNorthEast United1-5 Hyderabad FC1-3-W76-12
D05.02.2020Hindistan Süper LigFC Goa4-1 Hyderabad FC1-0-L127-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 4 2
Maç Sonu 2 0 1 7 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.11.2020Hindistan Süper LigFC Goa2-2 Bengaluru0-12.40D42-21
D08.03.2020Hindistan Süper Lig �Atletico de Kolka3-1 Bengaluru1-1-L83-52
D19.02.2020AFC Kupası Play Off TMaziya2-1 Bengaluru0-0-L114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 0 1 2 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.02.2020Hindistan Süper LigHyderabad FC1-1 Jamshedpur1-0-D21-11
D24.01.2020Hindistan Süper LigHyderabad FC1-1 Mumbai City0-1-D42-22
D15.01.2020Hindistan Süper LigHyderabad FC1-2 Delhi Dynamos1-2-L73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 2 3
Maç Sonu 0 2 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D30.01.2020Hindistan Süper LigBengaluru1-0 Hyderabad FC1-0-----W11-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 0 1 0
Maç Sonu 1 0 0 1 0

Nuwell Project Copyright © 2014