Sparta Prag

Çek Cumhuriyeti Czech Liga
27.10.2003 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
1. FC Brno Takım Logosu

1. FC Brno

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2132+1-2+1EY1012+1-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D22.10.2003UEFA Şampiyonlar LigiSparta Prag2-1 Beşiktaş0-0HW3H+12-1
D19.10.2003Çek Cumhuriyeti CzechViktoria Zizkov0-1 Sparta Prag0-1AW1A+13-1
D06.10.2003Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag3-1 Viktoria Plzen1-0HW4H+26-2
D01.10.2003UEFA Şampiyonlar LigiLazio2-2 Sparta Prag0-2AD4A08-4
D27.09.2003Çek Cumhuriyeti CzechChmel Blsany0-4 Sparta Prag0-2AW4A+412-4
2-1-31-0-1
2-1-3-21-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 1 0 6 0
Maç Sonu 4 1 0 12 4
3 2 - 1 5-2 1-0
4 2 - 2 5-2 3-2
5 2 - 3 5-2 7-2

DA  22100+1+1DY1340-2-1+4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D20.10.2003Çek Cumhuriyeti Czech1. FC Brno2-1 Teplice1-0HW3H+12-1
D03.10.2003Çek Cumhuriyeti CzechTescoma Zlin3-2 1. FC Brno1-2AL5A-14-4
D29.09.2003Çek Cumhuriyeti CzechSlavia Prag4-1 1. FC Brno3-0AL5A-35-8
D22.09.2003Çek Cumhuriyeti Czech1. FC Brno0-0 Banik Ostrava0-0HD0H05-8
D13.09.2003Çek Cumhuriyeti CzechViktoria Plzen1-1 1. FC Brno1-0AD2A06-9
2-2-11-3-4
2-2-1-01-3-4-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 3 5
Maç Sonu 1 2 2 6 9
3 1 - 2 2-1 3-7
4 2 - 2 2-1 3-7
5 2 - 3 2-1 4-8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.10.2003UEFA Şampiyonlar LigiSparta Prag2-1 Beşiktaş0-0-W32-11
D06.10.2003Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag3-1 Viktoria Plzen1-0-W75-22
D21.09.2003Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag3-1 Synot0-0-W118-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 3 0 0 8 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.10.2003Çek Cumhuriyeti CzechTescoma Zlin3-2 1. FC Brno1-2-L52-31
D29.09.2003Çek Cumhuriyeti CzechSlavia Prag4-1 1. FC Brno3-0-L103-72
D13.09.2003Çek Cumhuriyeti CzechViktoria Plzen1-1 1. FC Brno1-0-D124-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 2 5
Maç Sonu 0 1 2 4 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.10.2003Çek Cumhuriyeti CzechViktoria Zizkov0-1 Sparta Prag0-1-W11-01
D01.10.2003UEFA Şampiyonlar LigiLazio2-2 Sparta Prag0-2-D53-22
D27.09.2003Çek Cumhuriyeti CzechChmel Blsany0-4 Sparta Prag0-2-W97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 5 0
Maç Sonu 2 1 0 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.10.2003Çek Cumhuriyeti Czech1. FC Brno2-1 Teplice1-0-W32-11
D22.09.2003Çek Cumhuriyeti Czech1. FC Brno0-0 Banik Ostrava0-0-D32-12
D30.08.2003Çek Cumhuriyeti Czech1. FC Brno1-1 Chmel Blsany0-1-D53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 2 0 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D23.03.2003Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag1-0 1. FC Brno0-0-----W11-01
D04.11.2001Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag6-0 Zbrojovka Brno0-0-----W77-02
D19.02.2001Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag1-0 Zbrojovka Brno0-0-----W88-03
D25.03.2000Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag3-0 Zbrojovka Brno0-0-----W1111-04
D09.05.1999Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag4-1 Zbrojovka Brno0-0-----W1615-15
D26.04.1998Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag2-0 Boby Brno0-0-----W1817-16
D23.02.1997Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag5-0 Zbrojovka Brno0-0-----W2322-17
D05.11.1995Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag4-0 Zbrojovka Brno0-0-----W2726-18
D05.05.1995Çek Cumhuriyeti CzechSparta Prag3-1 Zbrojovka Brno0-0-----W3129-29
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 9 0 0 0
Maç Sonu 9 0 0 29 2

Nuwell Project Copyright © 2014