Atalanta U19

İtalya Primavera Şampiyonası 1 Grup C
28.01.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 3-0
Beklenen :
Crotone U19 Takım Logosu

Crotone U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1111000EY2030+2-3+3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.01.2017İtalya Primavera ŞamFrosinone U192-1 Atalanta U191-1AL3A-11-2
D14.01.2017İtalya Primavera ŞamSalernitana U190-1 Atalanta U190-0AW1A+12-2
D21.12.2016İtalya Kupa PrimaveraInternazionale U13-1 Atalanta U192-1AL4A-23-5
D17.12.2016İtalya Primavera ŞamAtalanta U191-0 Roma U190-0HW1H+14-5
D10.12.2016İtalya Primavera ŞamPisa U191-1 Atalanta U190-0AD2A05-6
1-1-12-0-3
1-1-1-12-0-3-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 2 3
Maç Sonu 2 1 2 5 6
3 0 - 3 0-0 3-5
4 1 - 3 1-0 3-5
5 1 - 4 1-0 4-6

DA  0341-3-1+3DY11010+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.01.2017İtalya Primavera ŞamCrotone U190-1 Genoa U190-0HL1H-10-1
D14.01.2017İtalya Primavera ŞamCagliari U191-3 Crotone U190-1AW4A+23-2
D17.12.2016İtalya Primavera ŞamCrotone U194-0 Pisa U192-0HW4H+47-2
D10.12.2016İtalya Primavera ŞamVirtus Entella U11-1 Crotone U190-1AD2A08-3
D07.12.2016İtalya Primavera ŞamGenoa U194-2 Crotone U192-1AL6A-210-7
0-3-41-1-0
0-3-4-11-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 1 1 5 2
Maç Sonu 2 1 2 10 7
3 2 - 1 4-1 3-1
4 2 - 2 4-1 4-2
5 2 - 3 4-1 6-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.12.2016İtalya Primavera ŞamAtalanta U191-0 Roma U190-0-W11-01
D03.12.2016İtalya Primavera ŞamAtalanta U191-2 Internazionale U10-1-L42-22
D30.11.2016İtalya Kupa PrimaveraAtalanta U192-1 Chievo Verona U191-0-W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 2 0 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.01.2017İtalya Primavera ŞamCagliari U191-3 Crotone U190-1-W43-11
D10.12.2016İtalya Primavera ŞamVirtus Entella U11-1 Crotone U190-1-D64-22
D07.12.2016İtalya Primavera ŞamGenoa U194-2 Crotone U192-1-L126-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 3 2
Maç Sonu 1 1 1 6 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.01.2017İtalya Primavera ŞamFrosinone U192-1 Atalanta U191-1-L31-21
D14.01.2017İtalya Primavera ŞamSalernitana U190-1 Atalanta U190-0-W42-22
D21.12.2016İtalya Kupa PrimaveraInternazionale U13-1 Atalanta U192-1-L83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 2 3
Maç Sonu 1 0 2 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.01.2017İtalya Primavera ŞamCrotone U190-1 Genoa U190-0-L10-11
D17.12.2016İtalya Primavera ŞamCrotone U194-0 Pisa U192-0-W54-12
D03.12.2016İtalya Primavera ŞamCrotone U190-2 Novara U190-0-L74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 1 0 2 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014