Palermo U19

İtalya Primavera Şampiyonası 1
09.12.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Sassuolo U19 Takım Logosu

Sassuolo U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11420-3+2EY22100+1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.12.2018İtalya Primavera ŞamGenoa U192-1 Palermo U190-0AL3A-11-2
D25.11.2018İtalya Primavera ŞamPalermo U191-2 Cagliari U190-0HL3H-12-4
D10.11.2018İtalya Primavera ŞamPalermo U194-1 Udinese U190-0HW5H+36-5
D03.11.2018İtalya Primavera ŞamJuventus U190-2 Palermo U190-0AW2A+28-5
D31.10.2018İtalya Kupa PrimaveraCrotone U192-4 Palermo U190-0AW6A+212-7
1-1-42-2-1
1-1-4-22-2-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 12 7
3 2 - 1 5-3 1-2
4 2 - 2 5-3 3-2
5 2 - 3 5-3 7-4

DA  3021+3-2+1DY0113-10-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D30.11.2018İtalya Primavera ŞamSassuolo U193-0 Milan U190-0HW3H+33-0
D24.11.2018İtalya Primavera ŞamUdinese U191-0 Sassuolo U190-0AL1A-13-1
D16.11.2018İtalya Kupa PrimaveraPescara U191-2 Sassuolo U190-0AW3A+15-2
D11.11.2018İtalya Primavera ŞamSassuolo U191-3 Juventus U190-0HL4H-26-5
D03.11.2018İtalya Primavera ŞamCagliari U192-2 Sassuolo U190-0AD4A08-7
3-0-20-1-1
3-0-2-10-1-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 8 7
3 1 - 2 3-0 2-2
4 2 - 2 4-3 2-2
5 2 - 3 4-3 4-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.11.2018İtalya Primavera ŞamPalermo U191-2 Cagliari U190-0-L31-21
D10.11.2018İtalya Primavera ŞamPalermo U194-1 Udinese U190-0-W85-32
D27.10.2018İtalya Primavera ŞamPalermo U191-1 Milan U190-0-D106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.11.2018İtalya Primavera ŞamUdinese U191-0 Sassuolo U190-0-L10-11
D16.11.2018İtalya Kupa PrimaveraPescara U191-2 Sassuolo U190-0-W42-22
D03.11.2018İtalya Primavera ŞamCagliari U192-2 Sassuolo U190-0-D84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.12.2018İtalya Primavera ŞamGenoa U192-1 Palermo U190-0-L31-21
D03.11.2018İtalya Primavera ŞamJuventus U190-2 Palermo U190-0-W53-22
D31.10.2018İtalya Kupa PrimaveraCrotone U192-4 Palermo U190-0-W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.11.2018İtalya Primavera ŞamSassuolo U193-0 Milan U190-0-W33-01
D11.11.2018İtalya Primavera ŞamSassuolo U191-3 Juventus U190-0-L74-32
D27.10.2018İtalya Primavera ŞamSassuolo U191-2 Fiorentina U190-0-L105-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 5 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014