Kuzey Kore U17

AFC U16 Şampiyonası Elemeler Grup G
14.10.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-2
Beklenen :
Güney Kore U17 Takım Logosu

Güney Kore U17

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11023+11-2-1EY00400-4+4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.10.2009AFC U16 Şampiyonası Kamboçya U170-11 Kuzey Kore U170-0AW11A+1111-0
D09.10.2009AFC U16 Şampiyonası Kuzey Kore U170-0 Myanmar U170-0HD0H011-0
D17.09.2006AFC U16 Şampiyonası Japonya U174-2 Kuzey Kore U170-2AL6A-213-4
D14.09.2006AFC U16 Şampiyonası Tacikistan U170-3 Kuzey Kore U170-2AW3A+316-4
D11.09.2006AFC U16 Şampiyonası Çin U171-2 Kuzey Kore U171-1AW3A+118-5
11-0-20-0-4
11-0-2-30-0-4-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 5 1
Maç Sonu 3 1 1 18 5
3 1 - 2 0-0 13-4
4 1 - 3 0-0 16-4
5 1 - 4 0-0 18-5

DA  5212+3+1-1DY11210-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.10.2009AFC U16 Şampiyonası Güney Kore U175-1 Myanmar U170-0HW6H+45-1
D09.10.2009AFC U16 Şampiyonası Vietnam U171-2 Güney Kore U170-0AW3A+17-2
D18.11.2007AFC U16 Şampiyonası İran U172-1 Güney Kore U171-0AL3A-18-4
D15.11.2007AFC U16 Şampiyonası Güney Kore U172-1 Japonya U172-1HW3H+110-5
D08.11.2007AFC U16 Şampiyonası Suriye U171-1 Güney Kore U170-0AD2A011-6
5-2-11-1-2
5-2-1-21-1-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 2
Maç Sonu 3 1 1 11 6
3 1 - 2 5-1 3-3
4 2 - 2 7-2 3-3
5 2 - 3 7-2 4-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.10.2009AFC U16 Şampiyonası Kuzey Kore U170-0 Myanmar U170-0-D00-01
D04.09.2006AFC U16 Şampiyonası Kuzey Kore U171-2 Suudi Arabistan U1-0-L31-22
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 0 1 0
Maç Sonu 0 1 1 1 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.10.2009AFC U16 Şampiyonası Vietnam U171-2 Güney Kore U170-0-W32-11
D18.11.2007AFC U16 Şampiyonası İran U172-1 Güney Kore U171-0-L63-32
D08.11.2007AFC U16 Şampiyonası Suriye U171-1 Güney Kore U170-0-D84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.10.2009AFC U16 Şampiyonası Kamboçya U170-11 Kuzey Kore U170-0-W1111-01
D17.09.2006AFC U16 Şampiyonası Japonya U174-2 Kuzey Kore U170-2-L1713-42
D14.09.2006AFC U16 Şampiyonası Tacikistan U170-3 Kuzey Kore U170-2-W2016-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 0
Maç Sonu 2 0 1 16 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.10.2009AFC U16 Şampiyonası Güney Kore U175-1 Myanmar U170-0-W65-11
D15.11.2007AFC U16 Şampiyonası Güney Kore U172-1 Japonya U172-1-W97-22
D04.11.2007AFC U16 Şampiyonası Güney Kore U175-2 Hindistan U171-0-W1612-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 3 0 0 12 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014