Partizan Belgrade

UEFA Şampiyonlar Ligi 1.Tur
03.10.1962 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 1-4
Beklenen :
CDNA Sofia Takım Logosu

CDNA Sofia

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1012+1-1-1EY2520-3+3+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.09.1962UEFA Şampiyonlar LigiCDNA Sofia2-1 Partizan Belgrade2-1AL3A-11-2
D15.11.1961UEFA Şampiyonlar LigiJuventus5-0 Partizan Belgrade2-0AL5A-51-7
D08.11.1961UEFA Şampiyonlar LigiPartizan Belgrade1-2 Juventus0-1HL3H-12-9
D20.09.1961UEFA Şampiyonlar LigiPartizan Belgrade2-0 Sporting Lizbon1-0HW2H+24-9
D13.09.1961UEFA Şampiyonlar LigiSporting Lizbon1-1 Partizan Belgrade0-0AD2A05-10
1-0-12-5-2
1-0-1-22-5-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 3 2 5
Maç Sonu 1 1 3 5 10
3 1 - 2 1-2 1-7
4 2 - 2 3-2 1-7
5 2 - 3 3-2 2-8

DA  2141+1-3+3DY1241-1-2+3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.09.1962UEFA Şampiyonlar LigiCDNA Sofia2-1 Partizan Belgrade2-1HW3H+12-1
D13.09.1961UEFA Şampiyonlar LigiDukla Praha2-1 CDNA Sofia0-1AL3A-13-3
D06.09.1961UEFA Şampiyonlar LigiCDNA Sofia4-4 Dukla Praha1-2HD8H07-7
D13.11.1960UEFA Şampiyonlar LigiCDNA Sofia1-1 IFK Malmö FK1-0HD2H08-8
D02.11.1960UEFA Şampiyonlar LigiIFK Malmö FK1-0 CDNA Sofia0-0AL1A-18-9
2-1-41-2-4
2-1-4-11-2-4-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 1 1 5 3
Maç Sonu 1 2 2 8 9
3 2 - 1 6-5 1-2
4 3 - 1 7-6 1-2
5 3 - 2 7-6 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.1961UEFA Şampiyonlar LigiPartizan Belgrade1-2 Juventus0-1-L31-21
D20.09.1961UEFA Şampiyonlar LigiPartizan Belgrade2-0 Sporting Lizbon1-0-W53-22
D29.01.1956UEFA Şampiyonlar LigiPartizan Belgrade3-0 Real Madrid1-0-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 2 1
Maç Sonu 2 0 1 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.09.1961UEFA Şampiyonlar LigiDukla Praha2-1 CDNA Sofia0-1-L31-21
D02.11.1960UEFA Şampiyonlar LigiIFK Malmö FK1-0 CDNA Sofia0-0-L41-32
D21.09.1960UEFA Şampiyonlar LigiJuventus2-0 CDNA Sofia2-0-L61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 2
Maç Sonu 0 0 3 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.09.1962UEFA Şampiyonlar LigiCDNA Sofia2-1 Partizan Belgrade2-1-L31-21
D15.11.1961UEFA Şampiyonlar LigiJuventus5-0 Partizan Belgrade2-0-L81-72
D13.09.1961UEFA Şampiyonlar LigiSporting Lizbon1-1 Partizan Belgrade0-0-D102-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 4
Maç Sonu 0 1 2 2 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.09.1962UEFA Şampiyonlar LigiCDNA Sofia2-1 Partizan Belgrade2-1-W32-11
D06.09.1961UEFA Şampiyonlar LigiCDNA Sofia4-4 Dukla Praha1-2-D116-52
D13.11.1960UEFA Şampiyonlar LigiCDNA Sofia1-1 IFK Malmö FK1-0-D137-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 4 3
Maç Sonu 1 2 0 7 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014