Türk Telekom

Türkiye 2. Lig A Ktg.
06.11.2005 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 1-2
Beklenen :
Mersin İdman Yurdu Takım Logosu

Mersin İdman Yurdu

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.60 3.30 4.50 - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U

 

EA  0101-1+1-1EY00310-3+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D30.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Mardinspor0-0 Türk Telekom0-0AD0A00-0
D23.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Türk Telekom1-0 Dardanelspor0-0HW1H+11-0
D16.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Orduspor3-0 Türk Telekom1-0AL3A-31-3
D09.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Türk Telekom1-1 Altay0-1HD2H02-4
D02.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.İstanbulspor2-0 Türk Telekom1-0AL2A-22-6
0-1-00-0-3
0-1-0-10-0-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 3 0 3
Maç Sonu 1 2 2 2 6
3 1 - 2 1-0 0-3
4 2 - 2 2-1 0-3
5 2 - 3 2-1 0-5

DA  00110-10DY2421-2+2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D30.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Mersin İdman Yur0-2 Sakaryaspor0-0HL2H-20-2
D27.10.2005Türkiye Kupa 3.KademeGalatasaray4-0 Mersin İdman Yur0-0AL4A-40-6
D23.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.MP Antalyaspor2-1 Mersin İdman Yur1-1AL3A-11-8
D16.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Mersin İdman Yur1-1 Karşıyaka0-0HD2H02-9
D09.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Büyükşehir Bld2-0 Mersin İdman Yur2-0AL2A-22-11
0-0-12-4-2
0-0-1-12-4-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 1 3
Maç Sonu 0 1 4 2 11
3 1 - 2 0-2 1-6
4 2 - 2 1-3 1-6
5 2 - 3 1-3 1-8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Türk Telekom1-0 Dardanelspor0-01.60W11-01
D09.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Türk Telekom1-1 Altay0-12.75D32-12
D25.09.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Türk Telekom1-0 Uşakspor0-01.70W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.10.2005Türkiye Kupa 3.KademeGalatasaray4-0 Mersin İdman Yur0-01.05L40-41
D23.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.MP Antalyaspor2-1 Mersin İdman Yur1-11.15L71-62
D09.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Büyükşehir Bld2-0 Mersin İdman Yur2-01.55L91-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 3
Maç Sonu 0 0 3 1 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Mardinspor0-0 Türk Telekom0-01.70D00-01
D16.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Orduspor3-0 Türk Telekom1-01.65L30-32
D02.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.İstanbulspor2-0 Türk Telekom1-01.50L50-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 0 1 2 0 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Mersin İdman Yur0-2 Sakaryaspor0-03.75L20-21
D16.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Mersin İdman Yur1-1 Karşıyaka0-03.10D41-32
D02.10.2005Türkiye 2. Lig A Ktg.Mersin İdman Yur0-0 Yozgatspor0-01.70D41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D31.10.2004Türkiye 2. Lig A Ktg.Türk Telekom3-2 Mersin İdman Yur2-01.803.302.90--W53-21
D14.09.2003Türkiye 2. Lig A Ktg.Türk Telekom2-0 Mersin İdman Yur0-0-----W75-22
D07.11.1992Türkiye 2.Futbol LigiPTT3-1 Mersin İdman Yur0-0-----W118-33
D28.09.1991Türkiye 2.Futbol LigiPTT2-0 Mersin İdman Yur0-0-----W1310-34
D20.10.1990Türkiye 2.Futbol LigiPTT2-1 Mersin İdman Yur1-0-----W1612-45
D17.03.1990Türkiye 2.Futbol LigiPTT0-1 Mersin İdman Yur0-1-----L1712-56
D06.09.1989Türkiye Kupa 1.KademePTT1-0 Mersin İdman Yur0-0-----W1813-57
D06.05.1989Türkiye 2.Futbol LigiPTT1-2 Mersin İdman Yur0-1-----L2114-78
D13.12.1986Türkiye 2.Futbol LigiPTT5-1 Mersin İdman Yur0-0-----W2719-89
D15.02.1986Türkiye 2.Futbol LigiPTT2-0 Mersin İdman Yur1-0-----W2921-810
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 5 2 4 2
Maç Sonu 8 0 2 21 8

Nuwell Project Copyright © 2014