Malezya U19

AFF U19 Şampiyonası Grup B
14.09.2013 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 2-1
Beklenen :
Tayland U19 Takım Logosu

Tayland U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0120-1-1+2EY111400-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.09.2013AFF U19 Şampiyonası Vietnam U191-0 Malezya U190-0AL1A-10-1
D10.09.2013AFF U19 Şampiyonası Malezya U191-1 Myanmar U190-1HD2H01-2
D04.09.2013Hazırlık ÜlkelerMalezya U192-1 Kamboçya U191-1HW3H+13-3
D29.08.2013Hazırlık ÜlkelerMalezya U190-4 Birleşik Arap Em0-2HL4H-43-7
D08.11.2011AFC U19 Şampiyonası Myanmar U190-0 Malezya U190-0AD0A03-7
0-1-21-1-1
0-1-2-01-1-1-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 2 1 4
Maç Sonu 1 2 2 3 7
3 2 - 1 3-2 0-1
4 3 - 1 3-6 0-1
5 3 - 2 3-6 0-1

DA  8240+6-2+4DY0313-3+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.09.2013AFF U19 Şampiyonası Tayland U198-0 Brunei U194-0HW8H+88-0
D10.09.2013AFF U19 Şampiyonası Vietnam U193-2 Tayland U193-1AL5A-110-3
D04.09.2013Hazırlık ÜlkelerTayland U194-1 Laos U191-0HW5H+314-4
D07.11.2012AFC U19 Şampiyonası Irak U193-0 Tayland U191-0AL3A-314-7
D05.11.2012AFC U19 Şampiyonası Tayland U191-2 Güney Kore U190-1HL3H-115-9
8-2-40-3-1
8-2-4-00-3-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 3 6 5
Maç Sonu 2 0 3 15 9
3 2 - 1 12-1 2-3
4 2 - 2 12-1 2-6
5 3 - 2 13-3 2-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.09.2013AFF U19 Şampiyonası Malezya U191-1 Myanmar U190-1-D21-11
D04.09.2013Hazırlık ÜlkelerMalezya U192-1 Kamboçya U191-1-W53-22
D29.08.2013Hazırlık ÜlkelerMalezya U190-4 Birleşik Arap Em0-2-L93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 4
Maç Sonu 1 1 1 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.09.2013AFF U19 Şampiyonası Vietnam U193-2 Tayland U193-1-L52-31
D07.11.2012AFC U19 Şampiyonası Irak U193-0 Tayland U191-0-L82-62
D03.11.2012AFC U19 Şampiyonası Çin U191-2 Tayland U190-0-W114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 4
Maç Sonu 1 0 2 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.09.2013AFF U19 Şampiyonası Vietnam U191-0 Malezya U190-0-L10-11
D08.11.2011AFC U19 Şampiyonası Myanmar U190-0 Malezya U190-0-D10-12
D02.11.2011AFC U19 Şampiyonası Laos U191-4 Malezya U191-1-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 1 1 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.09.2013AFF U19 Şampiyonası Tayland U198-0 Brunei U194-0-W88-01
D04.09.2013Hazırlık ÜlkelerTayland U194-1 Laos U191-0-W1312-12
D05.11.2012AFC U19 Şampiyonası Tayland U191-2 Güney Kore U190-1-L1613-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 5 1
Maç Sonu 2 0 1 13 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D11.09.2011AFF U19 Şampiyonası Malezya U190-1 Tayland U190-1-----L10-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 1 0 1
Maç Sonu 0 0 1 0 1

Nuwell Project Copyright © 2014