Paradise

Barbados Premier Lig
04.03.2013 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Pride of Gall Hill Takım Logosu

Pride of Gall Hill

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  22100+1+1EY0121-1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.03.2013Barbados Premier LigParadise2-0 Saint Johns Sonne0-0HW2H+22-0
D01.07.2012Barbados Premier LigParadise2-1 Weymouth Wales0-0HW3H+14-1
D30.06.2012Barbados Premier LigBrittons Hill2-1 Paradise0-0AL3A-15-3
D07.06.2012Barbados Premier LigParadise0-1 Youth Milan0-0HL1H-15-4
D30.05.2012Barbados Premier LigParadise0-2 BDF0-0HL2H-25-6
2-2-10-1-2
2-2-1-00-1-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 0 3 5 6
3 2 - 1 4-1 1-2
4 3 - 1 4-2 1-2
5 4 - 1 4-4 1-2

DA  1481-3-4+7DY11430-3+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.03.2013Barbados Premier LigPride of Gall Hil1-1 Notre Dame0-0HD2H01-1
D07.07.2012Barbados Premier LigPride of Gall Hil4-1 Notre Dame0-0HW5H+35-2
D28.06.2012Barbados Premier LigPinelands4-8 Pride of Gall Hil0-0AW12A+413-6
D07.06.2012Barbados Premier LigPride of Gall Hil1-3 Weymouth Wales0-0HL4H-214-9
D04.06.2012Barbados Premier LigDayrells Road3-2 Pride of Gall Hil0-0AL5A-116-12
1-4-81-1-4
1-4-8-11-1-4-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 16 12
3 2 - 1 5-2 8-4
4 3 - 1 6-5 8-4
5 3 - 2 6-5 10-7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.03.2013Barbados Premier LigParadise2-0 Saint Johns Sonne0-0-W22-01
D01.07.2012Barbados Premier LigParadise2-1 Weymouth Wales0-0-W54-12
D07.06.2012Barbados Premier LigParadise0-1 Youth Milan0-0-L64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.06.2012Barbados Premier LigPinelands4-8 Pride of Gall Hil0-0-W128-41
D04.06.2012Barbados Premier LigDayrells Road3-2 Pride of Gall Hil0-0-L1710-72
D24.05.2012Barbados Premier LigBDF1-0 Pride of Gall Hil0-0-L1810-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 10 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.06.2012Barbados Premier LigBrittons Hill2-1 Paradise0-0-L31-21
D22.05.2012Barbados Premier LigNotre Dame0-0 Paradise0-0-D31-22
D16.05.2012Barbados Premier LigPride of Gall Hil1-0 Paradise0-0-L41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.03.2013Barbados Premier LigPride of Gall Hil1-1 Notre Dame0-0-D21-11
D07.07.2012Barbados Premier LigPride of Gall Hil4-1 Notre Dame0-0-W75-22
D07.06.2012Barbados Premier LigPride of Gall Hil1-3 Weymouth Wales0-0-L116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D24.03.2012Barbados Premier LigParadise1-0 Pride of Gall Hil0-0-----W11-01
D10.03.2010Barbados Premier LigParadise0-1 Pride of Gall Hil0-0-----L21-12
D31.05.2009Barbados Premier LigParadise0-1 Pride of Gall Hil0-0-----L31-23
D27.05.2008Barbados Premier LigParadise2-3 Pride of Gall Hil0-0-----L83-54
D11.06.2006Barbados Premier LigParadise0-0 Pride of Gall Hil0-0-----D83-55
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 3 5

Nuwell Project Copyright © 2014