Sport Colombia

Paraguay Intermedia Lig
03.06.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
General Caballero Takım Logosu

General Caballero

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3041+3-4+3EY1321-2+1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.05.2012Paraguay Intermedia LiSport Colombia3-1 Deportivo Capiata0-0HW4H+23-1
D20.05.2012Paraguay Intermedia LiDeportivo Santani3-0 Sport Colombia0-0AL3A-33-4
D12.05.2012Paraguay Intermedia LiSport Colombia4-2 Resistencia0-0HW6H+27-6
D06.05.2012Paraguay Intermedia Li2 de Mayo1-1 Sport Colombia0-0AD2A08-7
D29.04.2012Paraguay Intermedia LiSport Colombia1-2 3 de Febrero0-0HL3H-19-9
3-0-41-3-2
3-0-4-11-3-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 9 9
3 2 - 1 7-3 0-3
4 2 - 2 7-3 1-4
5 3 - 2 8-5 1-4

DA  0100-1+10DY1212-1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.05.2012Paraguay Intermedia LiGeneral Caballero0-1 River Plate0-0HL1H-10-1
D20.05.2012Paraguay Intermedia LiDeportivo Capiata2-1 General Caballero0-0AL3A-11-3
D13.05.2012Paraguay Intermedia LiGeneral Caballero0-1 Atletico Colegial0-0HL1H-11-4
D06.05.2012Paraguay Intermedia LiDeportivo Santani2-0 General Caballero0-0AL2A-21-6
D28.04.2012Paraguay Intermedia LiGeneral Caballero0-2 General Diaz0-0HL2H-21-8
0-1-01-2-1
0-1-0-01-2-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 0 5 1 8
3 2 - 1 0-2 1-2
4 2 - 2 0-2 1-4
5 3 - 2 0-4 1-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.05.2012Paraguay Intermedia LiSport Colombia3-1 Deportivo Capiata0-0-W43-11
D12.05.2012Paraguay Intermedia LiSport Colombia4-2 Resistencia0-0-W107-32
D29.04.2012Paraguay Intermedia LiSport Colombia1-2 3 de Febrero0-0-L138-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 8 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.05.2012Paraguay Intermedia LiDeportivo Capiata2-1 General Caballero0-0-L31-21
D06.05.2012Paraguay Intermedia LiDeportivo Santani2-0 General Caballero0-0-L51-42
D22.04.2012Paraguay Intermedia LiResistencia1-1 General Caballero0-0-D72-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.05.2012Paraguay Intermedia LiDeportivo Santani3-0 Sport Colombia0-0-L30-31
D06.05.2012Paraguay Intermedia Li2 de Mayo1-1 Sport Colombia0-0-D51-42
D22.04.2012Paraguay Intermedia LiSportivo Triniden0-3 Sport Colombia0-2-W84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.05.2012Paraguay Intermedia LiGeneral Caballero0-1 River Plate0-0-L10-11
D13.05.2012Paraguay Intermedia LiGeneral Caballero0-1 Atletico Colegial0-0-L20-22
D28.04.2012Paraguay Intermedia LiGeneral Caballero0-2 General Diaz0-0-L40-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 0 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D19.07.2009Paraguay Intermedia LiSport Colombia2-0 General Caballero0-0-----W22-01
D03.08.2008Paraguay Intermedia LiSport Colombia3-2 General Caballero0-0-----W75-22
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 2 0 0 5 2

Nuwell Project Copyright © 2014