İrlanda U19 (K)

Avrupa U19 Şampiyonası Kadınlar 2.Eleme Turu Grup 1
27.03.2010 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-3
Beklenen :
İngiltere U19 (K) Takım Logosu

İngiltere U19 (K)

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  373EY200
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.09.2009Avrupa U19 ŞampiyonasFinlandiya U19 (K2-3 İrlanda U19 (K)0-0AW5A+13-2
D21.09.2009Avrupa U19 Şampiyonasİrlanda U19 (K)7-0 Faroe Adaları U10-0HW7H+710-2
D19.09.2009Avrupa U19 Şampiyonasİrlanda U19 (K)3-0 Hırvatistan U19 0-0HW3H+313-2
3-7-32-0-0
3-7-32-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 13 2
3 2 - 1 10-0 3-2
4 2 - 1 10-0 3-2
5 2 - 1 10-0 3-2

DA  134DY110
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.09.2009Avrupa U19 ŞampiyonasNorveç U19 (K)1-1 İngiltere U19 (K0-0AD2A01-1
D21.09.2009Avrupa U19 Şampiyonasİngiltere U19 (K3-1 Slovakya U19 (K)0-0HW4H+24-2
D19.09.2009Avrupa U19 Şampiyonasİngiltere U19 (K4-0 Belarus U19 (K)0-0HW4H+48-2
             
1-3-41-1-0
1-3-41-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 8 2
3 2 - 1 7-1 1-1
4 0 - 0 0-0 0-0
5 0 - 0 0-0 0-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.09.2009Avrupa U19 Şampiyonasİrlanda U19 (K)7-0 Faroe Adaları U10-0-W77-01
D19.09.2009Avrupa U19 Şampiyonasİrlanda U19 (K)3-0 Hırvatistan U19 0-0-W1010-02
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 2 0 0 10 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.09.2009Avrupa U19 ŞampiyonasNorveç U19 (K)1-1 İngiltere U19 (K0-0-D21-11
                 
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 1 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.09.2009Avrupa U19 ŞampiyonasFinlandiya U19 (K2-3 İrlanda U19 (K)0-0-W53-21
                 
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.09.2009Avrupa U19 Şampiyonasİngiltere U19 (K3-1 Slovakya U19 (K)0-0-W43-11
D19.09.2009Avrupa U19 Şampiyonasİngiltere U19 (K4-0 Belarus U19 (K)0-0-W87-12
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 2 0 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014