Sedan U19

Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B
24.11.2013 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
Metz U19 Takım Logosu

Metz U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2330-10+3EY8131+7-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamReims U198-2 Sedan U190-0AL10A-62-8
D10.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamSedan U193-1 Mulhouse U190-0HW4H+25-9
D03.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamSedan U193-3 Sochaux U190-0HD6H08-12
D20.10.2013Fransa U19 Ulusal ŞamEpinal U191-0 Sedan U190-0AL1A-18-13
D13.10.2013Fransa U19 Ulusal ŞamSedan U191-3 Pontarlier U190-0HL4H-29-16
2-3-38-1-3
2-3-3-08-1-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 9 16
3 2 - 1 6-4 2-8
4 2 - 2 6-4 2-9
5 3 - 2 7-7 2-9

DA  1320-2+1+2DY0103-1+1-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamMetz U191-0 Epinal U190-0HW1H+11-0
D10.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamEvian TG U191-3 Metz U190-0AW4A+24-1
D03.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamMetz U192-0 La Chapelle U190-0HW2H+26-1
D20.10.2013Fransa U19 Ulusal ŞamNancy U193-0 Metz U190-0AL3A-36-4
D06.10.2013Fransa U19 Ulusal ŞamMetz U193-1 Strasbourg U190-0HW4H+29-5
1-3-20-1-0
1-3-2-00-1-0-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 9 5
3 2 - 1 3-0 3-1
4 2 - 2 3-0 3-4
5 3 - 2 6-1 3-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamSedan U193-1 Mulhouse U190-0-W43-11
D03.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamSedan U193-3 Sochaux U190-0-D106-42
D13.10.2013Fransa U19 Ulusal ŞamSedan U191-3 Pontarlier U190-0-L147-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 7 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamEvian TG U191-3 Metz U190-0-W43-11
D20.10.2013Fransa U19 Ulusal ŞamNancy U193-0 Metz U190-0-L73-42
D29.09.2013Fransa U19 Ulusal ŞamTroyes U191-1 Metz U190-0-D94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamReims U198-2 Sedan U190-0-L102-81
D20.10.2013Fransa U19 Ulusal ŞamEpinal U191-0 Sedan U190-0-L112-92
D29.09.2013Fransa U19 Ulusal ŞamLa Chapelle U193-1 Sedan U190-0-L153-123
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 3 12

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamMetz U191-0 Epinal U190-0-W11-01
D03.11.2013Fransa U19 Ulusal ŞamMetz U192-0 La Chapelle U190-0-W33-02
D06.10.2013Fransa U19 Ulusal ŞamMetz U193-1 Strasbourg U190-0-W76-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 6 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D07.10.2012Fransa U19 Ulusal ŞamSedan U191-1 Metz U190-0-----D21-11
D11.12.2011Fransa U19 Ulusal ŞamSedan U192-0 Metz U190-0-----W43-12
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 1 0 3 1

Nuwell Project Copyright © 2014