Otterup B og IK

Danimarka 2.Lig Batı
08.09.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Thisted Takım Logosu

Thisted

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11340-2-1EY4363+1-3+3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.09.2012Danimarka 2.Lig BatıAarhus Fremad4-1 Otterup B og IK3-0AL5A-31-4
D26.08.2012Danimarka 2.Lig BatıSvendborg3-1 Otterup B og IK3-1AL4A-22-7
D18.08.2012Danimarka 2.Lig BatıOtterup B og IK3-6 Skanderborg3-3HL9H-35-13
D15.08.2012Danimarka DBU Kupası Sydvest3-4 Otterup B og IK1-4AW7A+19-16
D11.08.2012Danimarka 2.Lig BatıVarde1-1 Otterup B og IK0-1AD2A010-17
1-1-34-3-6
1-1-3-44-3-6-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 9 10
Maç Sonu 1 1 3 10 17
3 1 - 2 3-6 2-7
4 1 - 3 3-6 6-10
5 1 - 4 3-6 7-11

DA  11320-2+1DY3213+1+1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D02.09.2012Danimarka 2.Lig BatıThisted1-3 Skanderborg1-2HL4H-21-3
D25.08.2012Danimarka 2.Lig BatıVarde2-1 Thisted0-1AL3A-12-5
D19.08.2012Danimarka 2.Lig BatıThisted3-1 Skovbakken1-1HW4H+25-6
D15.08.2012Danimarka DBU Kupası Thisted2-3 Hobro IK2-1HL5H-17-9
D11.08.2012Danimarka 2.Lig BatıSydvest0-4 Thisted0-0AW4A+411-9
1-1-33-2-1
1-1-3-23-2-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 5 4
Maç Sonu 2 0 3 11 9
3 2 - 1 4-4 1-2
4 3 - 1 6-7 1-2
5 3 - 2 6-7 5-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.08.2012Danimarka 2.Lig BatıOtterup B og IK3-6 Skanderborg3-3-L93-61
D04.08.2012Danimarka 2.Lig BatıOtterup B og IK1-1 Skovbakken0-1-D114-72
D16.06.2012Danimarka 2.Lig BatıOtterup B og IK2-4 Skovbakken0-3-L176-113
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 3 7
Maç Sonu 0 1 2 6 11

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.08.2012Danimarka 2.Lig BatıVarde2-1 Thisted0-1-L31-21
D11.08.2012Danimarka 2.Lig BatıSydvest0-4 Thisted0-0-W75-22
D16.06.2012Danimarka 2.Lig BatıBrabrand0-1 Thisted0-0-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 0 1 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.09.2012Danimarka 2.Lig BatıAarhus Fremad4-1 Otterup B og IK3-0-L51-41
D26.08.2012Danimarka 2.Lig BatıSvendborg3-1 Otterup B og IK3-1-L92-72
D15.08.2012Danimarka DBU Kupası Sydvest3-4 Otterup B og IK1-4-W166-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 5 7
Maç Sonu 1 0 2 6 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.09.2012Danimarka 2.Lig BatıThisted1-3 Skanderborg1-2-L41-31
D19.08.2012Danimarka 2.Lig BatıThisted3-1 Skovbakken1-1-W84-42
D15.08.2012Danimarka DBU Kupası Thisted2-3 Hobro IK2-1-L136-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 4 4
Maç Sonu 1 0 2 6 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D27.08.2011Danimarka 2.Lig BatıOtterup B og IK0-0 Thisted0-0-----D00-01
D13.11.2010Danimarka 2.Lig BatıOtterup B og IK0-3 Thisted0-1-----L30-32
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 1 0 1
Maç Sonu 0 1 1 0 3

Nuwell Project Copyright © 2014