Crusaders FC

Kuzey İrlanda Premiership
26.01.2002 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-3
Beklenen :
Linfield FC Takım Logosu

Linfield FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1271-1-5+6EY0121-1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.01.2002Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC0-1 Crusaders FC0-0AW1A+11-0
D08.01.2002Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC2-1 Coleraine FC0-0HW3H+13-1
D05.01.2002Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC7-2 Omagh0-0HW9H+510-3
D26.12.2001Kuzey İrlanda PremierCliftonville1-1 Crusaders FC0-0AD2A011-4
D22.12.2001Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-2 Portadown FC0-0HL3H-112-6
1-2-70-1-2
1-2-7-10-1-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 12 6
3 2 - 1 9-3 1-0
4 2 - 2 9-3 2-1
5 3 - 2 10-5 2-1

DA  7213+5+1-2DY111300-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.01.2002Kuzey İrlanda PremierLinfield FC7-1 Coleraine FC0-0HW8H+67-1
D05.01.2002Kuzey İrlanda PremierCliftonville1-2 Linfield FC0-0AW3A+19-2
D29.12.2001Kuzey İrlanda PremierLinfield FC1-1 Portadown FC0-0HD2H010-3
D26.12.2001Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-3 Linfield FC0-0AD6A013-6
D22.12.2001Kuzey İrlanda PremierLinfield FC4-0 Newry City FC0-0HW4H+417-6
7-2-11-1-1
7-2-1-31-1-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 17 6
3 2 - 1 8-2 2-1
4 2 - 2 8-2 5-4
5 3 - 2 12-2 5-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.01.2002Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC2-1 Coleraine FC0-0-W32-11
D05.01.2002Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC7-2 Omagh0-0-W129-32
D22.12.2001Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-2 Portadown FC0-0-L1510-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 10 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.01.2002Kuzey İrlanda PremierCliftonville1-2 Linfield FC0-0-W32-11
D26.12.2001Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-3 Linfield FC0-0-D95-42
D15.12.2001Kuzey İrlanda PremierArds FC2-2 Linfield FC0-0-D137-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 7 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.01.2002Kuzey İrlanda PremierGlenavon FC0-1 Crusaders FC0-0-W11-01
D26.12.2001Kuzey İrlanda PremierCliftonville1-1 Crusaders FC0-0-D32-12
D15.12.2001Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC6-0 Crusaders FC0-0-L92-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.01.2002Kuzey İrlanda PremierLinfield FC7-1 Coleraine FC0-0-W87-11
D29.12.2001Kuzey İrlanda PremierLinfield FC1-1 Portadown FC0-0-D108-22
D22.12.2001Kuzey İrlanda PremierLinfield FC4-0 Newry City FC0-0-W1412-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 12 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D22.09.2001Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC0-2 Linfield FC0-0-----L20-21
D28.04.2001Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-3 Linfield FC0-0-----L61-52
D09.12.2000Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC0-2 Linfield FC0-0-----L81-73
D29.04.2000Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC0-4 Linfield FC0-0-----L121-114
D21.09.1999Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-1 Linfield FC0-0-----D142-125
D24.04.1999Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC3-2 Linfield FC0-0-----W195-146
D28.08.1998Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-4 Linfield FC0-0-----L246-187
D17.01.1998Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-2 Linfield FC0-0-----L277-208
D28.09.1997Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-0 Linfield FC0-0-----W288-209
D22.03.1997Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC3-0 Linfield FC0-0-----W3111-2010
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 3 1 6 11 20

Nuwell Project Copyright © 2014