Daejeon Korail

Güney Kore K3 Ligi Şampiyonluk Turu
17.10.2020 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Gimhae City Takım Logosu

Gimhae City

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1111000EY1011+1-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.10.2020Güney Kore K3 Ligi ŞDaejeon Korail1-1 Gimpo Citizen0-0HD2H01-1
D26.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞBusan Transportat0-1 Daejeon Korail0-0AW1A+12-1
D19.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞGyeongju HNP1-1 Daejeon Korail0-1AD2A03-2
D12.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞDaejeon Korail1-1 Hwaseong1-0HD2H04-3
D05.09.2020Güney Kore K3 LigiGimpo Citizen1-0 Daejeon Korail0-0AL1A-14-4
1-1-11-0-1
1-1-1-11-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 2 0
Maç Sonu 1 3 1 4 4
3 1 - 2 1-1 2-1
4 2 - 2 2-2 2-1
5 2 - 3 2-2 2-2

DA  111000+1DY00120-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.10.2020Güney Kore K3 Ligi ŞMokpo City0-1 Gimhae City0-0AW1A+11-0
D26.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞGimhae City1-0 Gyeongju HNP0-0HW1H+12-0
D19.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞHwaseong1-1 Gimhae City0-0AD2A03-1
D12.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞGimhae City0-2 Busan Transportat0-2HL2H-23-3
D05.09.2020Güney Kore K3 LigiGimhae City1-0 Changwon City0-0HW1H+14-3
1-1-10-0-1
1-1-1-00-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 2
Maç Sonu 3 1 1 4 3
3 1 - 2 1-0 2-1
4 2 - 2 1-2 2-1
5 3 - 2 2-2 2-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.10.2020Güney Kore K3 Ligi ŞDaejeon Korail1-1 Gimpo Citizen0-0-D21-11
D12.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞDaejeon Korail1-1 Hwaseong1-0-D42-22
D29.08.2020Güney Kore K3 LigiDaejeon Korail4-0 Changwon City0-0-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 1 2 0 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.10.2020Güney Kore K3 Ligi ŞMokpo City0-1 Gimhae City0-0-W11-01
D19.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞHwaseong1-1 Gimhae City0-0-D32-12
D29.08.2020Güney Kore K3 LigiChungbuk Cheongju2-1 Gimhae City0-0-L63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞBusan Transportat0-1 Daejeon Korail0-0-W11-01
D19.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞGyeongju HNP1-1 Daejeon Korail0-1-D32-12
D05.09.2020Güney Kore K3 LigiGimpo Citizen1-0 Daejeon Korail0-0-L42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞGimhae City1-0 Gyeongju HNP0-0-W11-01
D12.09.2020Güney Kore K3 Ligi ŞGimhae City0-2 Busan Transportat0-2-L31-22
D05.09.2020Güney Kore K3 LigiGimhae City1-0 Changwon City0-0-W42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 2 0 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D28.09.2019Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail0-3 Gimhae City0-0-----L30-31
D11.05.2019Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail1-1 Gimhae City0-0-----D51-42
D19.09.2018Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail2-2 Gimhae City0-0-----D93-63
D12.05.2018Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail0-2 Gimhae City0-0-----L113-84
D25.08.2017Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail0-3 Gimhae City0-1-----L143-115
D26.04.2017Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail0-0 Gimhae City0-0-----D143-116
D12.06.2016Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail0-0 Gimhae City0-0-----D143-117
D25.05.2016Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail1-2 Gimhae City0-1-----L174-138
D26.03.2016Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail2-1 Gimhae City2-0-----W206-149
D07.08.2015Güney Kore Ulusal LigDaejeon Korail2-0 Gimhae City1-0-----W228-1410
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 6 2 3 2
Maç Sonu 2 4 4 8 14

Nuwell Project Copyright © 2014