Solomon Warriors

Solomon Adaları S Ligi
12.08.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Western United Takım Logosu

Western United

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2026+2-2-4EY0211-2+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.08.2018Solomon Adaları S LigSolomon Warriors2-0 Marist Fire0-0HW2H+22-0
D08.04.2018OFC Şampiyonlar Ligi Auckland City2-0 Solomon Warriors1-0AL2A-22-2
D18.02.2018OFC Şampiyonlar Ligi Solomon Warriors2-1 Dragon0-0HW3H+14-3
D15.02.2018OFC Şampiyonlar Ligi Solomon Warriors6-1 Lössi0-0HW7H+510-4
D12.02.2018OFC Şampiyonlar Ligi Erakor Golden Sta2-0 Solomon Warriors0-0AL2A-210-6
2-0-20-2-1
2-0-2-60-2-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 1
Maç Sonu 3 0 2 10 6
3 2 - 1 4-1 0-2
4 3 - 1 10-2 0-2
5 3 - 2 10-2 0-4

DA  5202+3+2-2DY0351-3-2+4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.08.2018Solomon Adaları S LigMalaita Kingz0-5 Western United0-0AW5A+55-0
D18.11.2017Solomon Adaları S LigWestern United2-3 Guadalcanal0-0HL5H-17-3
D11.11.2017Solomon Adaları S LigHenderson Eels5-0 Western United0-0AL5A-57-8
D05.11.2017Solomon Adaları S LigWestern United2-1 Real Kakamora0-0HW3H+19-9
D29.10.2017Solomon Adaları S LigSolomon Warriors5-3 Western United0-0AL8A-212-14
5-2-00-3-5
5-2-0-20-3-5-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 0 3 12 14
3 1 - 2 2-3 5-5
4 2 - 2 4-4 5-5
5 2 - 3 4-4 8-10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.08.2018Solomon Adaları S LigSolomon Warriors2-0 Marist Fire0-0-W22-01
D18.02.2018OFC Şampiyonlar Ligi Solomon Warriors2-1 Dragon0-0-W54-12
D15.02.2018OFC Şampiyonlar Ligi Solomon Warriors6-1 Lössi0-0-W1210-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 10 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.08.2018Solomon Adaları S LigMalaita Kingz0-5 Western United0-0-W55-01
D11.11.2017Solomon Adaları S LigHenderson Eels5-0 Western United0-0-L105-52
D29.10.2017Solomon Adaları S LigSolomon Warriors5-3 Western United0-0-L188-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 8 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.04.2018OFC Şampiyonlar Ligi Auckland City2-0 Solomon Warriors1-0-L20-21
D12.02.2018OFC Şampiyonlar Ligi Erakor Golden Sta2-0 Solomon Warriors0-0-L40-42
D04.11.2017Solomon Adaları S LigMarist Fire2-1 Solomon Warriors0-0-L71-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 0 3 1 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.11.2017Solomon Adaları S LigWestern United2-3 Guadalcanal0-0-L52-31
D05.11.2017Solomon Adaları S LigWestern United2-1 Real Kakamora0-0-W84-42
D21.10.2017Solomon Adaları S LigWestern United3-2 Malaita Kingz0-0-W137-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 7 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D29.10.2017Solomon Adaları S LigSolomon Warriors5-3 Western United0-0-----W85-31
D18.09.2016Solomon Adaları S LigSolomon Warriors2-3 Western United0-0-----L137-62
D14.11.2015Solomon Adaları S LigSolomon Warriors3-1 Western United0-0-----W1710-73
D13.12.2014Solomon Adaları S LigSolomon Warriors0-1 Western United0-0-----L1810-84
D02.11.2013Solomon Adaları S LigSolomon Warriors3-1 Western United0-0-----W2213-95
D12.08.2012Solomon Adaları S LigSolomon Warriors2-0 Western United0-0-----W2415-96
D06.11.2011Solomon Adaları S LigSolomon Warriors0-1 Western United0-0-----L2515-107
D02.06.2011Solomon Adaları S LigSolomon Warriors5-1 Western United0-0-----W3120-118
D19.04.2011Solomon Adaları S LigSolomon Warriors2-1 Western United0-0-----W3422-129
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 9 0 0 0
Maç Sonu 6 0 3 22 12

Nuwell Project Copyright © 2014