Newry City FC

Kuzey İrlanda Premiership
20.11.2004 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-4
Beklenen :
Glentoran FC Takım Logosu

Glentoran FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2141+1-3+3EY5022+5-20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.11.2004Kuzey İrlanda PremierNewry City FC2-5 Loughgall FC0-0HL7H-32-5
D05.11.2004Kuzey İrlanda PremierLarne FC0-1 Newry City FC0-0AW1A+13-5
D29.10.2004Kuzey İrlanda PremierNewry City FC4-2 Cliftonville0-0HW6H+27-7
D22.10.2004Kuzey İrlanda PremierInstitute FC2-1 Newry City FC0-0AL3A-18-9
D15.10.2004Kuzey İrlanda PremierOmagh2-2 Newry City FC0-0AD4A010-11
2-1-45-0-2
2-1-4-15-0-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 10 11
3 2 - 1 6-7 1-0
4 2 - 2 6-7 2-2
5 2 - 3 6-7 4-4

DA  2311-1+20DY0100-1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.11.2004Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-0 Institute FC0-0HW2H+22-0
D06.11.2004Kuzey İrlanda PremierLoughgall FC1-3 Glentoran FC0-0AW4A+25-1
D30.10.2004Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-0 Coleraine FC0-0HW1H+16-1
D23.10.2004Kuzey İrlanda PremierCliftonville0-1 Glentoran FC0-0AW1A+17-1
D16.10.2004Kuzey İrlanda PremierArds FC0-3 Glentoran FC0-0AW3A+310-1
2-3-10-1-0
2-3-1-10-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 5 0 0 10 1
3 2 - 1 3-0 3-1
4 2 - 2 3-0 4-1
5 2 - 3 3-0 7-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.11.2004Kuzey İrlanda PremierNewry City FC2-5 Loughgall FC0-0-L72-51
D29.10.2004Kuzey İrlanda PremierNewry City FC4-2 Cliftonville0-0-W136-72
D09.10.2004Kuzey İrlanda PremierNewry City FC0-3 Linfield FC0-0-L166-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 6 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.11.2004Kuzey İrlanda PremierLoughgall FC1-3 Glentoran FC0-0-W43-11
D23.10.2004Kuzey İrlanda PremierCliftonville0-1 Glentoran FC0-0-W54-12
D16.10.2004Kuzey İrlanda PremierArds FC0-3 Glentoran FC0-0-W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.11.2004Kuzey İrlanda PremierLarne FC0-1 Newry City FC0-0-W11-01
D22.10.2004Kuzey İrlanda PremierInstitute FC2-1 Newry City FC0-0-L42-22
D15.10.2004Kuzey İrlanda PremierOmagh2-2 Newry City FC0-0-D84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.11.2004Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-0 Institute FC0-0-W22-01
D30.10.2004Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-0 Coleraine FC0-0-W33-02
D09.10.2004Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-0 Lisburn Distiller0-0-W44-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 4 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D25.02.2004Kuzey İrlanda PremierNewry City FC0-0 Glentoran FC0-0-----D00-01
D23.11.2002Kuzey İrlanda PremierNewry City FC0-2 Glentoran FC0-0-----L20-22
D30.03.2002Kuzey İrlanda PremierNewry City FC0-1 Glentoran FC0-0-----L30-33
D10.11.2001Kuzey İrlanda PremierNewry City FC0-1 Glentoran FC0-0-----L40-44
D01.01.2001Kuzey İrlanda PremierNewry City FC0-0 Glentoran FC0-0-----D40-45
D09.09.2000Kuzey İrlanda PremierNewry City FC1-3 Glentoran FC0-0-----L81-76
D03.03.2000Kuzey İrlanda PremierNewry City FC3-4 Glentoran FC0-0-----L154-117
D02.10.1999Kuzey İrlanda PremierNewry City FC1-0 Glentoran FC0-0-----W165-118
D27.02.1999Kuzey İrlanda PremierNewry City FC1-0 Glentoran FC0-0-----W176-119
D05.09.1998Kuzey İrlanda PremierNewry City FC1-2 Glentoran FC0-0-----L207-1310
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 2 2 6 7 13

Nuwell Project Copyright © 2014