Warrenpoint Town

Kuzey İrlanda Premier Intermediate Lig
18.02.2025 / 22:45
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Dollingstown Takım Logosu

Dollingstown

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0124-1-1-2EY1001+10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.02.2025Kuzey İrlanda PremierQueens University1-0Warrenpoint Town0-0AL1A-10-1
D01.02.2025Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town1-0Tobermore United0-0HW1H+11-1
D25.01.2025Kuzey İrlanda PremierLisburn Distiller0-2Warrenpoint Town0-0AW2A+23-1
D11.01.2025Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town4-1Dergview FC0-0HW5H+37-2
D28.12.2024Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town3-2Rathfriland Range0-0HW5H+110-4
0-1-21-0-0
0-1-2-41-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 0 1 10 4
3 1 - 2 1-0 2-1
4 2 - 2 5-1 2-1
5 3 - 2 8-3 2-1

DA  000200-2DY11320-2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.02.2025Kuzey İrlanda PremierDollingstown0-1Moyola Park0-0HL1H-10-1
D08.02.2025Kuzey İrlanda PremierDollingstown0-1Portstewart0-0HL1H-10-2
D01.02.2025Kuzey İrlanda Kupa 6.Dollingstown0-3Loughgall FC0-1HL3H-30-5
D25.01.2025Kuzey İrlanda PremierDollingstown2-2Oxford Sunnyside0-0HD4H02-7
D18.01.2025Kuzey İrlanda PremierCoagh United0-2Dollingstown0-0AW2A+24-7
0-0-01-1-3
0-0-0-21-1-3-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 1
Maç Sonu 1 1 3 4 7
3 3 - 0 0-5 0-0
4 4 - 0 2-7 0-0
5 4 - 1 2-7 2-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.02.2025Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town1-0Tobermore United0-0-W11-01
D11.01.2025Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town4-1Dergview FC0-0-W65-12
D28.12.2024Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town3-2Rathfriland Range0-0-W118-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 8 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.01.2025Kuzey İrlanda PremierCoagh United0-2Dollingstown0-0-W22-01
D11.01.2025Kuzey İrlanda PremierQueens University4-4Dollingstown0-0-D106-42
D30.11.2024Kuzey İrlanda PremierLisburn Distiller0-1Dollingstown0-0-W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.02.2025Kuzey İrlanda PremierQueens University1-0Warrenpoint Town0-0-L10-11
D25.01.2025Kuzey İrlanda PremierLisburn Distiller0-2Warrenpoint Town0-0-W32-12
D21.12.2024Kuzey İrlanda PremierKnockbreda1-1Warrenpoint Town0-0-D53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.02.2025Kuzey İrlanda PremierDollingstown0-1Moyola Park0-0-L10-11
D08.02.2025Kuzey İrlanda PremierDollingstown0-1Portstewart0-0-L20-22
D01.02.2025Kuzey İrlanda Kupa 6.Dollingstown0-3Loughgall FC0-15.75L50-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 0 3 0 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D16.12.2023Kuzey İrlanda PremierWarrenpoint Town2-0Dollingstown0-0-----W22-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 2 0

Nuwell Project Copyright © 2014