Levski Sofia

Bulgaristan A PFG
01.09.2007 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 3-1
Beklenen :
Lokomotiv Plovdiv Takım Logosu

Lokomotiv Plovdiv

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  111000+1EY2001+20-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.08.2007Bulgaristan A PFGLitex Lovech2-1 Levski Sofia1-0AL3A-11-2
D18.08.2007Bulgaristan A PFGLevski Sofia1-0 Beroe1-0HW1H+12-2
D11.08.2007Bulgaristan A PFGVihren Sandanski0-1 Levski Sofia0-0AW1A+13-2
D07.08.2007UEFA Şampiyonlar LigiLevski Sofia0-1 Tampere United0-1HL1H-13-3
D31.07.2007UEFA Şampiyonlar LigiTampere United1-0 Levski Sofia1-0AL1A-13-4
1-1-12-0-0
1-1-1-02-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 3 1 3
Maç Sonu 2 0 3 3 4
3 1 - 2 1-0 2-2
4 2 - 2 1-1 2-2
5 2 - 3 1-1 2-3

DA  0114-10-3DY0120-1-1+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.08.2007Bulgaristan A PFGBeroe0-0 Lokomotiv Plovdiv0-0AD0A00-0
D18.08.2007Bulgaristan A PFGLokomotiv Plovdiv1-1 Slavia Sofia1-1HD2H01-1
D11.08.2007Bulgaristan A PFGLokomotiv Sofia2-1 Lokomotiv Plovdiv0-0AL3A-12-3
D27.05.2007Bulgaristan A PFGLokomotiv Plovdiv4-0 Spartak Varna2-0HW4H+46-3
D19.05.2007Bulgaristan A PFGLitex Lovech5-1 Lokomotiv Plovdiv4-1AL6A-47-8
0-1-10-1-2
0-1-1-40-1-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 4 5
Maç Sonu 1 2 2 7 8
3 1 - 2 1-1 1-2
4 2 - 2 5-1 1-2
5 2 - 3 5-1 2-7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.08.2007Bulgaristan A PFGLevski Sofia1-0 Beroe1-0-W11-01
D07.08.2007UEFA Şampiyonlar LigiLevski Sofia0-1 Tampere United0-11.20L21-12
D26.07.2007Bulgaristan Süper KupLevski Sofia2-1 Litex Lovech1-0-W53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 2 1
Maç Sonu 2 0 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.08.2007Bulgaristan A PFGBeroe0-0 Lokomotiv Plovdiv0-0-D00-01
D11.08.2007Bulgaristan A PFGLokomotiv Sofia2-1 Lokomotiv Plovdiv0-0-L31-22
D19.05.2007Bulgaristan A PFGLitex Lovech5-1 Lokomotiv Plovdiv4-1-L92-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 4
Maç Sonu 0 1 2 2 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.08.2007Bulgaristan A PFGLitex Lovech2-1 Levski Sofia1-0-L31-21
D11.08.2007Bulgaristan A PFGVihren Sandanski0-1 Levski Sofia0-0-W42-22
D31.07.2007UEFA Şampiyonlar LigiTampere United1-0 Levski Sofia1-03.10L52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 1 0 2 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.08.2007Bulgaristan A PFGLokomotiv Plovdiv1-1 Slavia Sofia1-1-D21-11
D27.05.2007Bulgaristan A PFGLokomotiv Plovdiv4-0 Spartak Varna2-0-W65-12
D12.05.2007Bulgaristan A PFGLokomotiv Plovdiv2-0 Cherno More Varna0-0-W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 3 1
Maç Sonu 2 1 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D16.05.2007Bulgaristan A PFGLevski Sofia6-1 Lokomotiv Plovdiv2-1-----W76-11
D04.03.2006Bulgaristan A PFGLevski Sofia4-0 Lokomotiv Plovdiv3-0-----W1110-12
D04.05.2005Bulgaristan Kupa YarıLevski Sofia2-1 Lokomotiv Plovdiv1-0-----W1412-23
D09.04.2005Bulgaristan A PFGLevski Sofia2-1 Lokomotiv Plovdiv1-0-----W1714-34
D03.04.2004Bulgaristan A PFGLevski Sofia3-0 Lokomotiv Plovdiv0-0-----W2017-35
D03.11.2002Bulgaristan A PFGLevski Sofia3-1 Lokomotiv Plovdiv0-0-----W2420-46
D18.05.2002Bulgaristan A PFG ŞamLevski Sofia2-0 Lokomotiv Plovdiv0-0-----W2622-47
D25.08.2001Bulgaristan A PFGLevski Sofia2-0 Lokomotiv Plovdiv0-0-----W2824-48
D12.03.1999Bulgaristan A PFGLevski Sofia2-0 Lokomotiv Plovdiv0-0-----W3026-49
D08.11.1997Bulgaristan A PFGLevski Sofia5-0 Lokomotiv Plovdiv0-0-----W3531-410
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 6 0 7 1
Maç Sonu 10 0 0 31 4

Nuwell Project Copyright © 2014