Crusaders FC

Kuzey İrlanda Premiership
05.11.2016 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 1-0
Beklenen :
Coleraine FC Takım Logosu

Coleraine FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00230-2-1EY3011+3-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.11.2016İskoçya Challenge KuCrusaders FC0-3 Livingston0-0HL3H-30-3
D29.10.2016Kuzey İrlanda PremierLinfield FC0-0 Crusaders FC0-0AD0A00-3
D25.10.2016Kuzey İrlanda CountryGlentoran FC1-2 Crusaders FC0-0AW3A+12-4
D22.10.2016Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC3-1 Carrick Rangers2-0HW4H+25-5
D15.10.2016Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-1 Crusaders FC1-1AL3A-16-7
0-0-23-0-1
0-0-2-33-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 3 1
Maç Sonu 2 1 2 6 7
3 1 - 2 0-3 2-1
4 2 - 2 3-4 2-1
5 2 - 3 3-4 3-3

DA  2113+10-2DY2100+1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D28.10.2016Kuzey İrlanda PremierColeraine FC2-2 Dungannon Swifts2-1HD4H02-2
D22.10.2016Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Linfield FC0-1HD2H03-3
D15.10.2016Kuzey İrlanda PremierPortadown FC0-1 Coleraine FC0-1AW1A+14-3
D12.10.2016Kuzey İrlanda Lig KupColeraine FC3-0 Knockbreda1-0HW3H+37-3
D08.10.2016Kuzey İrlanda PremierArds FC1-2 Coleraine FC0-0AW3A+19-4
2-1-12-1-0
2-1-1-32-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 1 1 4 2
Maç Sonu 3 2 0 9 4
3 2 - 1 3-3 1-0
4 3 - 1 6-3 1-0
5 3 - 2 6-3 3-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2016İskoçya Challenge KuCrusaders FC0-3 Livingston0-0-L30-31
D22.10.2016Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC3-1 Carrick Rangers2-0-W73-42
D07.10.2016İskoçya Challenge KuCrusaders FC1-2 Livingston0-01.75L104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 1 0 2 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.10.2016Kuzey İrlanda PremierPortadown FC0-1 Coleraine FC0-1-W11-01
D08.10.2016Kuzey İrlanda PremierArds FC1-2 Coleraine FC0-0-W43-12
D17.09.2016Kuzey İrlanda PremierCliftonville1-0 Coleraine FC0-0-L53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 0 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.10.2016Kuzey İrlanda PremierLinfield FC0-0 Crusaders FC0-0-D00-01
D25.10.2016Kuzey İrlanda CountryGlentoran FC1-2 Crusaders FC0-0-W32-12
D15.10.2016Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-1 Crusaders FC1-1-L63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.10.2016Kuzey İrlanda PremierColeraine FC2-2 Dungannon Swifts2-1-D42-21
D22.10.2016Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Linfield FC0-1-D63-32
D12.10.2016Kuzey İrlanda Lig KupColeraine FC3-0 Knockbreda1-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 3 2
Maç Sonu 1 2 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D23.04.2016Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-0 Coleraine FC1-0-----W11-01
D18.12.2015Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC3-1 Coleraine FC0-0-----W54-12
D21.11.2014Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC3-0 Coleraine FC1-0-----W87-13
D07.10.2014Kuzey İrlanda Lig KupCrusaders FC3-2 Coleraine FC0-1-----W1310-34
D23.11.2013Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC4-0 Coleraine FC2-0-----W1714-35
D08.10.2013Kuzey İrlanda Lig KupCrusaders FC4-1 Coleraine FC1-1-----W2218-46
D13.04.2013Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC2-1 Coleraine FC0-0-----W2520-57
D27.10.2012Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-1 Coleraine FC1-0-----D2721-68
D28.04.2012Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC2-1 Coleraine FC0-0-----W3023-79
D26.08.2011Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-1 Coleraine FC0-0-----D3224-810
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 5 1 6 2
Maç Sonu 8 2 0 24 8

Nuwell Project Copyright © 2014