Recreativo Da Caala

Angola Girabola
31.07.2021 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Recreativo Do Libolo Takım Logosu

Recreativo Do Libolo

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0101-1+1-1EY2001+20-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.07.2021Angola GirabolaOnze Bravos2-0 Recreativo Da Caa0-0AL2A-20-2
D19.07.2021Angola GirabolaRecreativo Da Caa1-0 Sagrada Esperanç0-0HW1H+11-2
D30.06.2021Angola GirabolaDesportivo Huila0-0 Recreativo Da Caa0-0AD0A01-2
D27.06.2021Angola GirabolaRecreativo Da Caa1-1 Cuando Cubango0-0HD2H02-3
D20.06.2021Angola GirabolaFerroviário do H1-2 Recreativo Da Caa0-0AW3A+14-4
0-1-02-0-0
0-1-0-12-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 4 4
3 1 - 2 1-0 0-2
4 2 - 2 2-1 0-2
5 2 - 3 2-1 2-3

DA  1010+1-1+1DY00100-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.07.2021Angola GirabolaRecreativo Do Lib1-0 Wiliete0-0HW1H+11-0
D19.07.2021Angola GirabolaInterclube0-0 Recreativo Do Lib0-0AD0A01-0
D16.07.2021Angola Girabola1 De Agosto1-1 Recreativo Do Lib0-0AD2A02-1
D13.07.2021Angola GirabolaOnze Bravos0-0 Recreativo Do Lib0-0AD0A02-1
D10.07.2021Angola GirabolaSagrada Esperanç2-0 Recreativo Do Lib0-0AL2A-22-3
1-0-10-0-1
1-0-1-00-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 3 1 2 3
3 1 - 2 1-0 1-1
4 1 - 3 1-0 1-1
5 1 - 4 1-0 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.07.2021Angola GirabolaRecreativo Da Caa1-0 Sagrada Esperanç0-0-W11-01
D27.06.2021Angola GirabolaRecreativo Da Caa1-1 Cuando Cubango0-0-D32-12
D06.06.2021Angola GirabolaRecreativo Da Caa1-1 Sporting De Cabin0-0-D53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.07.2021Angola GirabolaInterclube0-0 Recreativo Do Lib0-02.15D00-01
D16.07.2021Angola Girabola1 De Agosto1-1 Recreativo Do Lib0-01.25D21-12
D13.07.2021Angola GirabolaOnze Bravos0-0 Recreativo Do Lib0-0-D21-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 3 0 1 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.07.2021Angola GirabolaOnze Bravos2-0 Recreativo Da Caa0-0-L20-21
D30.06.2021Angola GirabolaDesportivo Huila0-0 Recreativo Da Caa0-02.37D20-22
D20.06.2021Angola GirabolaFerroviário do H1-2 Recreativo Da Caa0-0-W52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.07.2021Angola GirabolaRecreativo Do Lib1-0 Wiliete0-0-W11-01
D30.06.2021Angola GirabolaRecreativo Do Lib0-0 Santa Rita0-0-D11-02
D06.06.2021Angola GirabolaRecreativo Do Lib0-1 Onze Bravos0-0-L21-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 1 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D06.03.2020Angola GirabolaRecreativo Da Caa1-0 Recreativo Do Lib0-0-----W11-01
D02.12.2018Angola GirabolaRecreativo Da Caa2-2 Recreativo Do Lib0-0-----D53-22
D24.03.2018Angola GirabolaRecreativo Da Caa2-0 Recreativo Do Lib0-0-----W75-23
D19.04.2017Angola GirabolaRecreativo Da Caa0-3 Recreativo Do Lib0-0-----L105-54
D08.05.2016Angola GirabolaRecreativo Da Caa0-0 Recreativo Do Lib0-0-----D105-55
D17.05.2015Angola GirabolaRecreativo Da Caa0-0 Recreativo Do Lib0-0-----D105-56
D30.07.2014Angola GirabolaRecreativo Da Caa1-1 Recreativo Do Lib0-0-----D126-67
D06.03.2013Angola GirabolaCR da Caala1-1 Recreativo Do Lib0-0-----D147-78
D26.08.2012Angola GirabolaCR da Caala0-0 Recreativo Do Lib0-0-----D147-79
D10.07.2011Angola GirabolaCR da Caala1-0 Recreativo Do Lib0-0-----W158-710
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 3 6 1 8 7

Nuwell Project Copyright © 2014