Bnei Sakhnin

İsrail Toto Kupası Ligat Al Grup A
03.08.2022 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 1-2
Beklenen :
Hapoel Eran Hadera Takım Logosu

Hapoel Eran Hadera

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2100+1+10EY0333-300
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D31.07.2022İsrail Toto Kupası LHapoel Haifa0-2 Bnei Sakhnin0-1AW2A+22-0
D21.05.2022İsrail Ligat HaAl ŞaHapoel Beer Sheva3-1 Bnei Sakhnin2-1AL4A-23-3
D16.05.2022İsrail Ligat HaAl ŞaBnei Sakhnin0-3 Maccabi Haifa0-0HL3H-33-6
D10.05.2022İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Netanya3-0 Bnei Sakhnin1-0AL3A-33-9
D07.05.2022İsrail Ligat HaAl ŞaBnei Sakhnin0-0 Hapoel Tel Aviv0-0HD0H03-9
2-1-00-3-3
2-1-0-00-3-3-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 2 3
Maç Sonu 1 1 3 3 9
3 1 - 2 0-3 3-3
4 1 - 3 0-3 3-6
5 2 - 3 0-3 3-6

DA  1312-2+2-1DY0420-4+2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D31.07.2022İsrail Toto Kupası LHapoel Eran Hader1-0 Ironi Kiryat Shmo0-0HW1H+11-0
D14.05.2022İsrail Ligat HaAl KüMaccabi Petah Tik4-3 Hapoel Eran Hader3-0AL7A-14-4
D08.05.2022İsrail Ligat HaAl KüHapoel Eran Hader1-2 Beitar Jerusalem1-0HL3H-15-6
D30.04.2022İsrail Ligat HaAl KüHapoel Nazareth I0-2 Hapoel Eran Hader0-1AW2A+27-6
D24.04.2022İsrail Ligat HaAl KüHapoel Eran Hader2-3 Ashdod1-1HL5H-19-9
1-3-10-4-2
1-3-1-20-4-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 3 4
Maç Sonu 2 0 3 9 9
3 2 - 1 2-2 3-4
4 2 - 2 2-2 5-4
5 3 - 2 4-5 5-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.05.2022İsrail Ligat HaAl ŞaBnei Sakhnin0-3 Maccabi Haifa0-0-L30-31
D07.05.2022İsrail Ligat HaAl ŞaBnei Sakhnin0-0 Hapoel Tel Aviv0-0-D30-32
D30.04.2022İsrail Ligat HaAl ŞaBnei Sakhnin1-0 Maccabi Tel Aviv0-0-W41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.05.2022İsrail Ligat HaAl KüMaccabi Petah Tik4-3 Hapoel Eran Hader3-0-L73-41
D30.04.2022İsrail Ligat HaAl KüHapoel Nazareth I0-2 Hapoel Eran Hader0-1-W95-42
D09.04.2022İsrail Ligat HaAl KüHapoel Haifa1-0 Hapoel Eran Hader1-0-L105-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 1 4
Maç Sonu 1 0 2 5 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.07.2022İsrail Toto Kupası LHapoel Haifa0-2 Bnei Sakhnin0-1-W22-01
D21.05.2022İsrail Ligat HaAl ŞaHapoel Beer Sheva3-1 Bnei Sakhnin2-1-L63-32
D10.05.2022İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Netanya3-0 Bnei Sakhnin1-0-L93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 2 3
Maç Sonu 1 0 2 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.07.2022İsrail Toto Kupası LHapoel Eran Hader1-0 Ironi Kiryat Shmo0-0-W11-01
D08.05.2022İsrail Ligat HaAl KüHapoel Eran Hader1-2 Beitar Jerusalem1-0-L42-22
D24.04.2022İsrail Ligat HaAl KüHapoel Eran Hader2-3 Ashdod1-1-L94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 1 0 2 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D05.03.2022İsrail Ligat HaAlBnei Sakhnin1-0 Hapoel Eran Hader0-0-----W11-01
D22.02.2021İsrail Eyalet KupasıBnei Sakhnin3-0 Hapoel Eran Hader2-0-----W44-02
D01.02.2021İsrail Ligat HaAlBnei Sakhnin0-2 Hapoel Eran Hader0-1-----L64-23
D29.09.2018İsrail Ligat HaAlBnei Sakhnin1-2 Hapoel Eran Hader1-1-----L95-44
D28.07.2018İsrail Toto Kupası LBnei Sakhnin0-0 Hapoel Eran Hader0-0-----D95-45
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 3 2
Maç Sonu 2 1 2 5 4

Nuwell Project Copyright © 2014