Chimney Corner

Kuzey İrlanda Şampiyona 2
14.02.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Moyola Park Takım Logosu

Moyola Park

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0130-1-2+3EY4323+1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D24.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner0-4 Portstewart0-0HL4H-40-4
D17.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner1-3 Dundela0-0HL4H-21-7
D10.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyOxford United Sta2-3 Chimney Corner0-0AW5A+14-9
D03.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyQueens University3-0 Chimney Corner0-0AL3A-34-12
D20.12.2008Kuzey İrlanda ŞampiyPSNI2-1 Chimney Corner0-0AL3A-15-14
0-1-34-3-2
0-1-3-04-3-2-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 0 4 5 14
3 2 - 1 1-7 3-2
4 2 - 2 1-7 3-5
5 2 - 3 1-7 4-7

DA  0411-4+30DY1023+1-2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.02.2009Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park0-1 Knockbreda0-0HL1H-10-1
D07.02.2009Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park4-0 Portstewart0-0HW4H+44-1
D24.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park1-2 Oxford United Sta0-0HL3H-15-3
D17.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park1-3 Queens University0-0HL4H-26-6
D10.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyWakehurst1-0 Moyola Park0-0AL1A-16-7
0-4-11-0-2
0-4-1-11-0-2-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 0 4 6 7
3 3 - 0 5-3 0-0
4 4 - 0 6-6 0-0
5 4 - 1 6-6 0-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner0-4 Portstewart0-0-L40-41
D17.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner1-3 Dundela0-0-L81-72
D11.10.2008Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner2-2 Wakehurst0-0-D123-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 3 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyWakehurst1-0 Moyola Park0-0-L10-11
D20.12.2008Kuzey İrlanda ŞampiyHarland & Wolff W2-0 Moyola Park0-0-L30-32
D06.12.2008Kuzey İrlanda ŞampiyBrantwood1-1 Moyola Park0-0-D51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyOxford United Sta2-3 Chimney Corner0-0-W53-21
D03.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyQueens University3-0 Chimney Corner0-0-L83-52
D20.12.2008Kuzey İrlanda ŞampiyPSNI2-1 Chimney Corner0-0-L114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.02.2009Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park0-1 Knockbreda0-0-L10-11
D07.02.2009Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park4-0 Portstewart0-0-W54-12
D24.01.2009Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park1-2 Oxford United Sta0-0-L85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D05.04.2008Kuzey İrlanda ŞampiyChimney Corner1-3 Moyola Park0-0-----L41-31
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 1 3

Nuwell Project Copyright © 2014