Tre Penne

San Marino Şampiyona
27.02.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-0 / 2-0
Beklenen :
Cailungo Takım Logosu

Cailungo

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  22020+2-2EY3212+1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.02.2011San Marino ŞampiyonaJuvenes / Dogana3-2 Tre Penne2-0AL5A-12-3
D05.02.2011San Marino ŞampiyonaLa Fiorita2-2 Tre Penne2-0AD4A04-5
D29.01.2011San Marino Titano KupaSan Giovanni1-0 Tre Penne1-0AL1A-14-6
D26.01.2011San Marino Titano KupaTre Penne2-2 Fiorentino2-1HD4H06-8
D12.12.2010San Marino ŞampiyonaTre Penne4-0 Fiorentino2-0HW4H+410-8
2-2-03-2-1
2-2-0-23-2-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 3 4 6
Maç Sonu 1 2 2 10 8
3 0 - 3 0-0 4-6
4 1 - 3 2-2 4-6
5 2 - 3 6-2 4-6

DA  1000+100DY3211+1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.02.2011San Marino ŞampiyonaCailungo1-3 Virtus0-2HL4H-21-3
D12.02.2011San Marino ŞampiyonaLibertas2-0 Cailungo0-0AL2A-21-5
D06.02.2011San Marino ŞampiyonaCailungo0-1 Folgore / Falcian0-1HL1H-11-6
D29.01.2011San Marino Titano KupaCailungo0-1 Virtus0-0HL1H-11-7
D26.01.2011San Marino Titano KupaLibertas1-1 Cailungo1-1AD2A02-8
1-0-03-2-1
1-0-0-03-2-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 2 1 4
Maç Sonu 0 1 4 2 8
3 2 - 1 1-4 0-2
4 3 - 1 1-5 0-2
5 3 - 2 1-5 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.01.2011San Marino Titano KupaTre Penne2-2 Fiorentino2-1-D42-21
D12.12.2010San Marino ŞampiyonaTre Penne4-0 Fiorentino2-0-W86-22
D04.12.2010San Marino ŞampiyonaTre Penne0-0 Cosmos0-0-D86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 1
Maç Sonu 1 2 0 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.02.2011San Marino ŞampiyonaLibertas2-0 Cailungo0-0-L20-21
D26.01.2011San Marino Titano KupaLibertas1-1 Cailungo1-1-D41-32
D15.12.2010San Marino Titano KupaFolgore / Falcian1-0 Cailungo0-0-L51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 0 1 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.02.2011San Marino ŞampiyonaJuvenes / Dogana3-2 Tre Penne2-0-L52-31
D05.02.2011San Marino ŞampiyonaLa Fiorita2-2 Tre Penne2-0-D94-52
D29.01.2011San Marino Titano KupaSan Giovanni1-0 Tre Penne1-0-L104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 3 0 5
Maç Sonu 0 1 2 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.02.2011San Marino ŞampiyonaCailungo1-3 Virtus0-2-L41-31
D06.02.2011San Marino ŞampiyonaCailungo0-1 Folgore / Falcian0-1-L51-42
D29.01.2011San Marino Titano KupaCailungo0-1 Virtus0-0-L61-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 3
Maç Sonu 0 0 3 1 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D12.09.2009San Marino Titano KupaTre Penne2-2 Cailungo2-0-----D42-21
D13.12.2008San Marino ŞampiyonaTre Penne3-2 Cailungo0-0-----W95-42
D06.10.2007San Marino ŞampiyonaTre Penne1-1 Cailungo0-0-----D116-53
D19.09.2007San Marino Titano KupaTre Penne0-1 Cailungo0-0-----L126-64
D23.03.2007San Marino ŞampiyonaTre Penne2-1 Cailungo1-1-----W158-75
D11.02.2007San Marino Titano KupaTre Penne1-1 Cailungo0-0-----D179-86
D28.01.2006San Marino ŞampiyonaTre Penne3-1 Cailungo0-0-----W2112-97
D09.10.2004San Marino ŞampiyonaTre Penne4-1 Cailungo0-0-----W2616-108
D03.04.2004San Marino ŞampiyonaTre Penne3-2 Cailungo0-0-----W3119-129
D09.11.2002San Marino ŞampiyonaTre Penne0-0 Cailungo0-0-----D3119-1210
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 9 0 3 1
Maç Sonu 5 4 1 19 12

Nuwell Project Copyright © 2014