Glentoran FC

Kuzey İrlanda Premier Lig
01.01.2008 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 2-4
Beklenen :
Ballymena United Takım Logosu

Ballymena United

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2123+1-1-1EY00400-4+4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.12.2007Kuzey İrlanda PremierPortadown FC0-2 Glentoran FC0-0AW2A+22-0
D26.12.2007Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-0 Linfield FC0-0HW1H+13-0
D22.12.2007Kuzey İrlanda PremierCliftonville4-2 Glentoran FC2-1AL6A-25-4
D15.12.2007Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-0 Crusaders FC1-0HW3H+38-4
D07.12.2007Kuzey İrlanda PremierLimavady United1-0 Glentoran FC0-0AL1A-18-5
2-1-20-0-4
2-1-2-30-0-4-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 2 2
Maç Sonu 3 0 2 8 5
3 1 - 2 1-0 4-4
4 2 - 2 4-0 4-4
5 2 - 3 4-0 4-5

DA  2122+1-10DY111000+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.12.2007Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-1 Newry City FC0-1HW3H+12-1
D26.12.2007Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Ballymena United0-0AD2A03-2
D22.12.2007Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-1 Institute FC1-0HW3H+15-3
D18.12.2007Kuzey İrlanda PremierLisburn Distiller0-2 Ballymena United0-0AW2A+27-3
D15.12.2007Kuzey İrlanda PremierDonegal Celtic0-2 Ballymena United0-1AW2A+29-3
2-1-21-1-1
2-1-2-21-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 2 1
Maç Sonu 4 1 0 9 3
3 2 - 1 4-2 1-1
4 2 - 2 4-2 3-1
5 2 - 3 4-2 5-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.12.2007Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-0 Linfield FC0-0-W11-01
D15.12.2007Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-0 Crusaders FC1-0-W44-02
D24.11.2007Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-1 Newry City FC0-0-W76-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 3 0 0 6 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.12.2007Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-1 Ballymena United0-0-D21-11
D18.12.2007Kuzey İrlanda PremierLisburn Distiller0-2 Ballymena United0-0-W43-12
D15.12.2007Kuzey İrlanda PremierDonegal Celtic0-2 Ballymena United0-1-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.12.2007Kuzey İrlanda PremierPortadown FC0-2 Glentoran FC0-0-W22-01
D22.12.2007Kuzey İrlanda PremierCliftonville4-2 Glentoran FC2-1-L84-42
D07.12.2007Kuzey İrlanda PremierLimavady United1-0 Glentoran FC0-0-L94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 1 0 2 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.12.2007Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-1 Newry City FC0-1-W32-11
D22.12.2007Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-1 Institute FC1-0-W64-22
D07.12.2007Kuzey İrlanda PremierBallymena United3-0 Larne FC0-0-W97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 3 0 0 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D30.09.2006Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-0 Ballymena United0-0-----W22-01
D13.12.2005Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-2 Ballymena United0-0-----L53-22
D18.01.2005Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC4-2 Ballymena United0-0-----W117-43
D24.01.2004Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-1 Ballymena United0-0-----W1510-54
D23.12.2000Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-1 Ballymena United0-0-----W1812-65
D19.08.2000Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-1 Ballymena United0-0-----D2013-76
D05.02.2000Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-2 Ballymena United0-0-----W2516-97
D20.11.1999Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC3-1 Ballymena United0-0-----W2919-108
D06.02.1999Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC1-0 Ballymena United0-0-----W3020-109
D12.09.1998Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC2-1 Ballymena United0-0-----W3322-1110
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 8 1 1 22 11

Nuwell Project Copyright © 2014