Annan Athletic

İskoçya Doğu İskoçya Ligi
12.05.2007 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 3-0
Beklenen :
Preston Athletic Takım Logosu

Preston Athletic

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1514-4+4-3EY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.05.2007İskoçya Doğu İsko�Annan Athletic1-0 Easthouses Lily0-0HW1H+11-0
D28.04.2007İskoçya Doğu İsko�Whitehill0-5 Annan Athletic0-0AW5A+56-0
D07.04.2007İskoçya Doğu İsko�Annan Athletic1-0 Spartans0-0HW1H+17-0
D31.03.2007İskoçya Doğu İsko�Annan Athletic4-0 Heriot-Watt Unive0-0HW4H+411-0
D17.03.2007İskoçya Doğu İsko�Easthouses Lily0-3 Annan Athletic0-0AW3A+314-0
1-5-10-0-0
1-5-1-40-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 5 0 0 14 0
3 2 - 1 2-0 5-0
4 3 - 1 6-0 5-0
5 3 - 2 6-0 8-0

DA  2102+1+1-2DY2100+1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.05.2007İskoçya Doğu İsko�Whitehill2-2 Preston Athletic0-0AD4A02-2
D21.04.2007İskoçya Doğu İsko�Edinburgh Univers1-1 Preston Athletic0-0AD2A03-3
D14.04.2007İskoçya Doğu İsko�Preston Athletic0-0 Selkirk0-0HD0H03-3
D10.04.2007İskoçya Doğu İsko�Preston Athletic2-0 Craigroyston0-0HW2H+25-3
D31.03.2007İskoçya Doğu İsko�Preston Athletic0-6 Spartans0-0HL6H-65-9
2-1-02-1-0
2-1-0-22-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 3 1 5 9
3 1 - 2 0-0 3-3
4 2 - 2 2-0 3-3
5 3 - 2 2-6 3-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.05.2007İskoçya Doğu İsko�Annan Athletic1-0 Easthouses Lily0-0-W11-01
D07.04.2007İskoçya Doğu İsko�Annan Athletic1-0 Spartans0-0-W22-02
D31.03.2007İskoçya Doğu İsko�Annan Athletic4-0 Heriot-Watt Unive0-0-W66-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 6 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.05.2007İskoçya Doğu İsko�Whitehill2-2 Preston Athletic0-0-D42-21
D21.04.2007İskoçya Doğu İsko�Edinburgh Univers1-1 Preston Athletic0-0-D63-32
D23.03.2007İskoçya Doğu İsko�Lothian Hutchison0-4 Preston Athletic0-0-W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.04.2007İskoçya Doğu İsko�Whitehill0-5 Annan Athletic0-0-W55-01
D17.03.2007İskoçya Doğu İsko�Easthouses Lily0-3 Annan Athletic0-0-W88-02
D03.03.2007İskoçya Doğu İsko�Civil Service Str1-5 Annan Athletic0-0-W1413-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 13 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.04.2007İskoçya Doğu İsko�Preston Athletic0-0 Selkirk0-0-D00-01
D10.04.2007İskoçya Doğu İsko�Preston Athletic2-0 Craigroyston0-0-W22-02
D31.03.2007İskoçya Doğu İsko�Preston Athletic0-6 Spartans0-0-L82-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D27.08.2005İskoçya Doğu İsko�Annan Athletic2-1 Preston Athletic0-0-----W32-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 2 1

Nuwell Project Copyright © 2014