Vasco da Gama

Brezilya Serie B
31.07.2022 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Chapecoense Takım Logosu

Chapecoense

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.52 2.85 4.60 3.51 2.25 1.66 5.59
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
1.92 1.44 1.06 3.61 - 9.90 2.03 1.38 1.25 2.45
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- 4.95 - 9.86 2.32 1.28 1.91 1.74 5.98 45.50
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
2.14 2.55 5.38 2.77 21.10 10.00 1.54 2.48 3.86 6.09 20.30 33.50

 

EA  4011+4-10EY0113-10-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.07.2022Brezilya Serie BVasco da Gama4-0 CRB2-0HW4H+44-0
D23.07.2022Brezilya Serie BVila Nova1-0 Vasco da Gama0-0AL1A-14-1
D20.07.2022Brezilya Serie BVasco da Gama1-1 Ituano0-1HD2H05-2
D16.07.2022Brezilya Serie BSampaio Correa FC3-1 Vasco da Gama1-0AL4A-26-5
D09.07.2022Brezilya Serie BCriciuma0-1 Vasco da Gama0-1AW1A+17-5
4-0-10-1-1
4-0-1-10-1-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 3 2
Maç Sonu 2 1 2 7 5
3 2 - 1 5-1 0-1
4 2 - 2 5-1 1-4
5 2 - 3 5-1 2-4

DA  000200-2DY0101-1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.07.2022Brezilya Serie BChapecoense0-0 Gremio0-0HD0H00-0
D24.07.2022Brezilya Serie BItuano1-0 Chapecoense1-0AL1A-10-1
D21.07.2022Brezilya Serie BChapecoense0-0 Guarani FC0-0HD0H00-1
D17.07.2022Brezilya Serie BNautico1-2 Chapecoense0-0AW3A+12-2
D09.07.2022Brezilya Serie BTombense2-1 Chapecoense1-1AL3A-13-4
0-0-00-1-0
0-0-0-20-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 1 2
Maç Sonu 1 2 2 3 4
3 2 - 1 0-0 0-1
4 2 - 2 0-0 2-2
5 2 - 3 0-0 3-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.07.2022Brezilya Serie BVasco da Gama4-0 CRB2-01.63W44-01
D20.07.2022Brezilya Serie BVasco da Gama1-1 Ituano0-11.50D65-12
D03.07.2022Brezilya Serie BVasco da Gama0-0 Sport Recife0-01.92D65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 1
Maç Sonu 1 2 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.07.2022Brezilya Serie BItuano1-0 Chapecoense1-01.83L10-11
D17.07.2022Brezilya Serie BNautico1-2 Chapecoense0-01.88W42-22
D09.07.2022Brezilya Serie BTombense2-1 Chapecoense1-12.20L73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 1 0 2 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.07.2022Brezilya Serie BVila Nova1-0 Vasco da Gama0-02.62L10-11
D16.07.2022Brezilya Serie BSampaio Correa FC3-1 Vasco da Gama1-02.12L51-42
D09.07.2022Brezilya Serie BCriciuma0-1 Vasco da Gama0-12.00W62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 0 2 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.07.2022Brezilya Serie BChapecoense0-0 Gremio0-03.50D00-01
D21.07.2022Brezilya Serie BChapecoense0-0 Guarani FC0-01.82D00-02
D06.07.2022Brezilya Serie BChapecoense0-3 Londrina0-11.78L30-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 0 2 1 0 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D08.12.2019Brezilya Serie AVasco da Gama1-1 Chapecoense0-01.303.305.501.701.90D21-11
D27.08.2018Brezilya Serie AVasco da Gama3-1 Chapecoense0-01.802.803.402.151.75W64-22
D30.09.2017Brezilya Serie AVasco da Gama1-1 Chapecoense1-01.852.903.202.051.65D85-33
D16.10.2015Brezilya Serie AVasco da Gama1-1 Chapecoense0-01.853.003.101.951.70D106-44
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 0 1 0
Maç Sonu 1 3 0 6 4

Nuwell Project Copyright © 2014