Ballymena United

Kuzey İrlanda Lig Kupası Çeyrek Final
11.11.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
2-1 / 3-1
Beklenen :
Dungannon Swifts Takım Logosu

Dungannon Swifts

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00310-3+2EY2444-200
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.11.2014Kuzey İrlanda PremierBallymena United0-2 Coleraine FC0-2HL2H-20-2
D01.11.2014Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC4-0 Ballymena United0-0AL4A-40-6
D28.10.2014Kuzey İrlanda CountryCliftonville4-3 Ballymena United0-0AL7A-13-10
D25.10.2014Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-4 Glenavon FC0-1HL5H-34-14
D18.10.2014Kuzey İrlanda PremierPortadown FC2-1 Ballymena United0-1AL3A-15-16
0-0-32-4-4
0-0-3-12-4-4-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 1 3
Maç Sonu 0 0 5 5 16
3 1 - 2 0-2 3-8
4 2 - 2 1-6 3-8
5 2 - 3 1-6 4-10

DA  0110-10+1DY4312+1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.11.2014Kuzey İrlanda PremierLinfield FC4-0 Dungannon Swifts2-0AL4A-40-4
D01.11.2014Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts1-3 Cliftonville1-2HL4H-21-7
D25.10.2014Kuzey İrlanda PremierInstitute FC1-1 Dungannon Swifts0-1AD2A02-8
D18.10.2014Kuzey İrlanda PremierBallinamallard Un2-0 Dungannon Swifts1-0AL2A-22-10
D11.10.2014Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-2 Dungannon Swifts1-0AD4A04-12
0-1-14-3-1
0-1-1-04-3-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 4 2 6
Maç Sonu 0 2 3 4 12
3 1 - 2 1-3 1-5
4 1 - 3 1-3 1-7
5 1 - 4 1-3 3-9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2014Kuzey İrlanda PremierBallymena United0-2 Coleraine FC0-2-L20-21
D25.10.2014Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-4 Glenavon FC0-1-L71-62
D11.10.2014Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-2 Dungannon Swifts1-0-D113-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 1 3
Maç Sonu 0 1 2 3 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2014Kuzey İrlanda PremierLinfield FC4-0 Dungannon Swifts2-0-L40-41
D25.10.2014Kuzey İrlanda PremierInstitute FC1-1 Dungannon Swifts0-1-D61-52
D18.10.2014Kuzey İrlanda PremierBallinamallard Un2-0 Dungannon Swifts1-0-L81-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 1 3
Maç Sonu 0 1 2 1 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2014Kuzey İrlanda PremierGlentoran FC4-0 Ballymena United0-0-L40-41
D28.10.2014Kuzey İrlanda CountryCliftonville4-3 Ballymena United0-0-L113-82
D18.10.2014Kuzey İrlanda PremierPortadown FC2-1 Ballymena United0-1-L144-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 0 0 3 4 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2014Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts1-3 Cliftonville1-2-L41-31
D07.10.2014Kuzey İrlanda Lig KupDungannon Swifts3-0 Ards FC2-0-W74-32
D04.10.2014Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts0-1 Coleraine FC0-0-L84-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 3 2
Maç Sonu 1 0 2 4 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D11.10.2014Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-2 Dungannon Swifts1-0-----D42-21
D29.03.2014Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-2 Dungannon Swifts0-1-----L73-42
D01.03.2014Kuzey İrlanda Kupa ÇBallymena United4-1 Dungannon Swifts3-0-----W127-53
D24.08.2013Kuzey İrlanda PremierBallymena United2-1 Dungannon Swifts1-0-----W159-64
D27.04.2013Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-2 Dungannon Swifts1-1-----L1810-85
D15.09.2012Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-1 Dungannon Swifts0-0-----D2011-96
D17.03.2012Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-1 Dungannon Swifts1-1-----D2212-107
D01.10.2011Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-1 Dungannon Swifts0-0-----D2413-118
D26.04.2011Kuzey İrlanda PremierBallymena United0-2 Dungannon Swifts0-1-----L2613-139
D02.10.2010Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-1 Dungannon Swifts1-0-----D2814-1410
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 4 2 8 4
Maç Sonu 2 5 3 14 14

Nuwell Project Copyright © 2014