Defensor Sporting

Uruguay Premier Lig Clausura
12.10.2024 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-2 / 1-2
Beklenen :
Boston River Takım Logosu

Boston River

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.84 2.77 3.11 - 2.47 1.81 3.74
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
2.25 1.28 - - - - 2.62 1.19 1.45 1.86
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.08 3.30 - - 1.65 1.61 - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1331-20+2EY11010+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D05.10.2024Uruguay Premier Lig ClDanubio1-1Defensor Sporting1-0AD2A01-1
D29.09.2024Uruguay Premier Lig ClDefensor Sporting3-1Deportivo Maldona0-0HW4H+24-2
D26.09.2024Uruguay Kupa Son 32 TuBella Vista de Pa0-3Defensor Sporting0-0AW3A+37-2
D22.09.2024Uruguay Premier Lig ClNacional de Footb1-1Defensor Sporting0-1AD2A08-3
D14.09.2024Uruguay Premier Lig ClDefensor Sporting1-2Racing Club Monte0-1HL3H-19-5
1-3-31-1-0
1-3-3-11-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 1 2
Maç Sonu 2 2 1 9 5
3 1 - 2 3-1 4-1
4 1 - 3 3-1 5-2
5 2 - 3 4-3 5-2

DA  3132+2-2+1DY2110+10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.10.2024Uruguay Premier Lig ClBoston River3-2Montevideo Wander0-2HW5H+13-2
D29.09.2024Uruguay Premier Lig ClLiverpool FC (Mon1-1Boston River0-0AD2A04-3
D22.09.2024Uruguay Premier Lig ClBoston River3-1CA River Plate2-1HW4H+27-4
D19.09.2024Uruguay Kupa Son 32 TuClub Atletico Jua0-2Boston River0-2AW2A+29-4
D17.09.2024Uruguay Premier Lig ClBoston River2-0Centro Atletico F0-0HW2H+211-4
3-1-32-1-1
3-1-3-22-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 4 3
Maç Sonu 4 1 0 11 4
3 2 - 1 6-3 1-1
4 2 - 2 6-3 3-1
5 3 - 2 8-3 3-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.09.2024Uruguay Premier Lig ClDefensor Sporting3-1Deportivo Maldona0-01.44W43-11
D14.09.2024Uruguay Premier Lig ClDefensor Sporting1-2Racing Club Monte0-11.95L74-32
D19.08.2024Uruguay Premier Lig ClDefensor Sporting1-2Rampla Juniors1-21.29L105-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 3
Maç Sonu 1 0 2 5 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.09.2024Uruguay Premier Lig ClLiverpool FC (Mon1-1Boston River0-01.93D21-11
D19.09.2024Uruguay Kupa Son 32 TuClub Atletico Jua0-2Boston River0-2-W43-12
D08.09.2024Uruguay Premier Lig ClDanubio2-0Boston River0-02.09L63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.10.2024Uruguay Premier Lig ClDanubio1-1Defensor Sporting1-02.65D21-11
D26.09.2024Uruguay Kupa Son 32 TuBella Vista de Pa0-3Defensor Sporting0-0-W54-12
D22.09.2024Uruguay Premier Lig ClNacional de Footb1-1Defensor Sporting0-11.34D75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 2 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.10.2024Uruguay Premier Lig ClBoston River3-2Montevideo Wander0-22.09W53-21
D22.09.2024Uruguay Premier Lig ClBoston River3-1CA River Plate2-11.79W96-32
D17.09.2024Uruguay Premier Lig ClBoston River2-0Centro Atletico F0-01.98W118-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 3
Maç Sonu 3 0 0 8 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D21.11.2023Uruguay Premier Lig ClDefensor Sporting2-0Boston River1-0-----W22-01
D27.01.2023Hazırlık KulüplerDefensor Sporting2-4Boston River0-0-----L84-42
D21.08.2022Uruguay Premier Lig ClDefensor Sporting0-1 Boston River0-11.872.822.981.811.64L94-53
D13.03.2021Uruguay Premier Lig ClDefensor Sporting1-2 Boston River0-11.623.003.501.701.70L125-74
D14.01.2021Uruguay Premier Lig InDefensor Sporting1-1 Boston River1-0-----D146-85
D31.08.2019Uruguay Premier Lig InDefensor Sporting2-2 Boston River1-12.002.952.801.701.55D188-106
D07.04.2019Uruguay Premier Lig ApDefensor Sporting0-0 Boston River0-0-----D188-107
D01.05.2018Uruguay Premier Lig ApDefensor Sporting2-1 Boston River1-11.453.404.60--W2110-118
D11.06.2017Uruguay Premier Lig InDefensor Sporting3-1 Boston River1-11.703.203.30--W2513-129
D23.04.2017Uruguay Premier Lig ApDefensor Sporting1-0 Boston River1-0-----W2614-1210
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 5 2 6 5
Maç Sonu 4 3 3 14 12

Nuwell Project Copyright © 2014