Asante Kotoko

Gana Premier Lig
08.02.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-2
Beklenen :
Hearts of Oak Takım Logosu

Hearts of Oak

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3111+200EY0112-10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.01.2009Gana Premier LigAsante Kotoko3-0 Real Tamale0-0HW3H+33-0
D18.01.2009Gana Premier LigWa All Stars1-1 Asante Kotoko0-0AD2A04-1
D11.01.2009Gana Premier LigAsante Kotoko1-1 Berekum Chelsea0-0HD2H05-2
D04.01.2009Gana Premier LigSt. Mirren FC2-1 Asante Kotoko0-0AL3A-16-4
D21.12.2008Gana Premier LigAsante Kotoko3-1 Liberty Professio0-0HW4H+29-5
3-1-10-1-1
3-1-1-10-1-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 9 5
3 2 - 1 4-1 1-1
4 2 - 2 4-1 2-3
5 3 - 2 7-2 2-3

DA  222100+1DY11010+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.01.2009Gana Premier LigHearts of Oak2-1 King Faisal0-0HW3H+12-1
D18.01.2009Gana Premier LigReal Tamale1-2 Hearts of Oak0-0AW3A+14-2
D11.01.2009Gana Premier LigHearts of Oak2-0 Gamba All Blacks0-0HW2H+26-2
D04.01.2009Gana Premier LigWa All Stars1-1 Hearts of Oak0-0AD2A07-3
D22.12.2008Gana Premier LigHearts of Oak1-0 Kessben0-0HW1H+18-3
2-2-21-1-0
2-2-2-11-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 8 3
3 2 - 1 4-1 2-1
4 2 - 2 4-1 3-2
5 3 - 2 5-1 3-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.01.2009Gana Premier LigAsante Kotoko3-0 Real Tamale0-0-W33-01
D11.01.2009Gana Premier LigAsante Kotoko1-1 Berekum Chelsea0-0-D54-12
D21.12.2008Gana Premier LigAsante Kotoko3-1 Liberty Professio0-0-W97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.01.2009Gana Premier LigReal Tamale1-2 Hearts of Oak0-0-W32-11
D04.01.2009Gana Premier LigWa All Stars1-1 Hearts of Oak0-0-D53-22
D10.12.2008Gana Premier LigBerekum Chelsea2-0 Hearts of Oak0-0-L73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.01.2009Gana Premier LigWa All Stars1-1 Asante Kotoko0-0-D21-11
D04.01.2009Gana Premier LigSt. Mirren FC2-1 Asante Kotoko0-0-L52-32
D09.12.2008Gana Premier LigHasaacas FC0-1 Asante Kotoko0-0-W63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.01.2009Gana Premier LigHearts of Oak2-1 King Faisal0-0-W32-11
D11.01.2009Gana Premier LigHearts of Oak2-0 Gamba All Blacks0-0-W54-12
D22.12.2008Gana Premier LigHearts of Oak1-0 Kessben0-0-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D25.05.2008Gana Premier LigAsante Kotoko3-3 Hearts of Oak0-0-----D63-31
D24.12.2006Gana Premier LigAsante Kotoko0-1 Hearts of Oak0-0-----L73-42
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 1 1 3 4

Nuwell Project Copyright © 2014