Brescia U19

İtalya Primavera Şampiyonası 2 Grup A
16.09.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-2
Beklenen :
Parma U19 Takım Logosu

Parma U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2110+10+1EY21231-10+9+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.09.2017İtalya Primavera ŞamVirtus Entella U12-2 Brescia U190-0AD4A02-2
D13.05.2017İtalya Primavera ŞamFiorentina U1912-1 Brescia U196-0AL13A-113-14
D29.04.2017İtalya Primavera ŞamBrescia U191-3 SPAL U190-0HL4H-24-17
D15.04.2017İtalya Primavera ŞamSpezia U191-0 Brescia U190-0AL1A-14-18
D08.04.2017İtalya Primavera ŞamBrescia U192-3 Trapani U190-0HL5H-16-21
2-1-12-12-3
2-1-1-02-12-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 6
Maç Sonu 0 1 4 6 21
3 1 - 2 1-3 3-14
4 1 - 3 1-3 3-15
5 2 - 3 3-6 3-15

DA  0112-10-1DY0241-2-2+3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.09.2017İtalya Primavera ŞamParma U190-0 Carpi U190-0HD0H00-0
D02.09.2017İtalya Kupa PrimaveraFoggia U192-1 Parma U190-0AL3A-11-2
D22.04.2017İtalya Dante BerrettiCremonese U194-1 Parma U190-0AL5A-32-6
D15.04.2017İtalya Dante BerrettiParma U192-1 Renate U190-0HW3H+14-7
D08.04.2017İtalya Dante BerrettiAlessandria U192-2 Parma U190-0AD4A06-9
0-1-10-2-4
0-1-1-20-2-4-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 6 9
3 1 - 2 0-0 2-6
4 2 - 2 2-1 2-6
5 2 - 3 2-1 4-8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.04.2017İtalya Primavera ŞamBrescia U191-3 SPAL U190-0-L41-31
D08.04.2017İtalya Primavera ŞamBrescia U192-3 Trapani U190-0-L93-62
D11.03.2017İtalya Primavera ŞamBrescia U190-2 Vicenza U190-0-L113-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 3 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D02.09.2017İtalya Kupa PrimaveraFoggia U192-1 Parma U190-0-L31-21
D22.04.2017İtalya Dante BerrettiCremonese U194-1 Parma U190-0-L82-62
D08.04.2017İtalya Dante BerrettiAlessandria U192-2 Parma U190-0-D124-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 4 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.09.2017İtalya Primavera ŞamVirtus Entella U12-2 Brescia U190-0-D42-21
D13.05.2017İtalya Primavera ŞamFiorentina U1912-1 Brescia U196-0-L173-142
D15.04.2017İtalya Primavera ŞamSpezia U191-0 Brescia U190-0-L183-153
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 6
Maç Sonu 0 1 2 3 15

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.09.2017İtalya Primavera ŞamParma U190-0 Carpi U190-0-D00-01
D15.04.2017İtalya Dante BerrettiParma U192-1 Renate U190-0-W32-12
D01.04.2017İtalya Dante BerrettiParma U193-3 Como U190-0-D95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D07.11.2012İtalya Kupa PrimaveraBrescia U191-0 Parma U190-0-----W11-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 1 0

Nuwell Project Copyright © 2014