Conaree United

Saint Kitts ve Nevis Premier Lig Şampiyona Finali
18.06.2016 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Cayon Takım Logosu

Cayon

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0202-2+2-2EY1001+10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United0-1 Cayon0-0HL1H-10-1
D11.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-0 Cayon0-0HW2H+22-1
D29.05.2016Saint Kitts ve Nevis PNewtown United0-0 Conaree United0-0AD0A02-1
D26.05.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-1 Cayon0-0HW3H+14-2
D22.05.2016Saint Kitts ve Nevis PSt. Pauls United2-3 Conaree United0-0AW5A+17-4
0-2-01-0-0
0-2-0-21-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 7 4
3 2 - 1 2-1 0-0
4 3 - 1 4-2 0-0
5 3 - 2 4-2 3-2

DA  1001+10-1DY0202-2+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United0-1 Cayon0-0AW1A+11-0
D11.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-0 Cayon0-0AL2A-21-2
D29.05.2016Saint Kitts ve Nevis PSt. Pauls United0-0 Cayon0-0AD0A01-2
D26.05.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-1 Cayon0-0AL3A-12-4
D22.05.2016Saint Kitts ve Nevis PNewtown United0-2 Cayon0-0AW2A+24-4
1-0-00-2-0
1-0-0-10-2-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 4 4
3 0 - 3 0-0 1-2
4 0 - 4 0-0 2-4
5 0 - 5 0-0 4-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United0-1 Cayon0-0-L10-11
D11.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-0 Cayon0-0-W32-12
D26.05.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-1 Cayon0-0-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United0-1 Cayon0-0-W11-01
D11.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-0 Cayon0-0-L31-22
D29.05.2016Saint Kitts ve Nevis PSt. Pauls United0-0 Cayon0-0-D31-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 1 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.05.2016Saint Kitts ve Nevis PNewtown United0-0 Conaree United0-0-D00-01
D22.05.2016Saint Kitts ve Nevis PSt. Pauls United2-3 Conaree United0-0-W53-22
D15.05.2016Saint Kitts ve Nevis PSt. Peters0-1 Conaree United0-0-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.05.2016Saint Kitts ve Nevis PCayon1-3 Newtown United0-0-L41-31
D09.05.2016Saint Kitts ve Nevis PCayon1-0 SPD United0-0-W52-32
D10.04.2016Saint Kitts ve Nevis PCayon4-1 Village Superstar0-0-W106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United0-1 Cayon0-0-----L10-11
D11.06.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-0 Cayon0-0-----W32-12
D26.05.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-1 Cayon0-0-----W64-23
D20.04.2016Saint Kitts ve Nevis PConaree United0-0 Cayon0-0-----D64-24
D12.10.2015Saint Kitts ve Nevis PConaree United4-2 Cayon0-0-----W128-45
D23.04.2015Saint Kitts ve Nevis PConaree United3-2 Cayon0-0-----W1711-66
D24.11.2014Saint Kitts ve Nevis PConaree United4-1 Cayon0-0-----W2215-77
D06.06.2013Saint Kitts ve Nevis PConaree United2-1 Cayon0-0-----W2517-88
D19.01.2012Saint Kitts ve Nevis PConaree United3-1 Cayon0-0-----W2920-99
D23.10.2011Saint Kitts ve Nevis PConaree United3-2 Cayon0-0-----W3423-1110
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 8 1 1 23 11

Nuwell Project Copyright © 2014