Don Bosco

Haiti Ulusal Şampiyona Apertura
27.04.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-2
Beklenen :
Tempete FC Takım Logosu

Tempete FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0503-5+5-3EY111000+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise1-0 Don Bosco0-0AL1A-10-1
D16.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco5-1 Eclair Des Gonaiv0-0HW6H+45-2
D09.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonReal du Cap1-0 Don Bosco0-0AL1A-15-3
D03.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco3-0 Racing Des Gonaiv0-0HW3H+38-3
D26.03.2017Haiti Ulusal ŞampiyonJuventus1-1 Don Bosco0-0AD2A09-4
0-5-01-1-1
0-5-0-31-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 9 4
3 1 - 2 5-1 0-2
4 2 - 2 8-1 0-2
5 2 - 3 8-1 1-3

DA  00220-20DY111000+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D23.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC0-1 Real du Cap0-0HL1H-10-1
D16.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonAmerica Des Cayes1-0 Tempete FC0-0AL1A-10-2
D08.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise1-2 Tempete FC0-0AW3A+12-3
D03.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC2-0 Racing Club Haiti0-0HW2H+24-3
D29.03.2017Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC1-1 Juventus0-0HD2H05-4
0-0-21-1-1
0-0-2-21-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 5 4
3 1 - 2 0-1 2-2
4 2 - 2 2-1 2-2
5 3 - 2 3-2 2-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco5-1 Eclair Des Gonaiv0-0-W65-11
D03.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco3-0 Racing Des Gonaiv0-0-W98-12
D20.03.2017Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco1-1 AS Mirebalais0-0-D119-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 9 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonAmerica Des Cayes1-0 Tempete FC0-0-L10-11
D08.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise1-2 Tempete FC0-0-W42-22
D12.03.2017Haiti Ulusal ŞampiyonEclair Des Gonaiv1-1 Tempete FC0-0-D63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise1-0 Don Bosco0-0-L10-11
D09.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonReal du Cap1-0 Don Bosco0-0-L20-22
D26.03.2017Haiti Ulusal ŞampiyonJuventus1-1 Don Bosco0-0-D41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC0-1 Real du Cap0-0-L10-11
D03.04.2017Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC2-0 Racing Club Haiti0-0-W32-12
D29.03.2017Haiti Ulusal ŞampiyonTempete FC1-1 Juventus0-0-D53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D15.05.2016Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco2-0 Tempete FC0-0-----W22-01
D26.04.2015Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco0-1 Tempete FC0-0-----L32-12
D20.04.2014Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco1-1 Tempete FC0-0-----D53-23
D02.10.2013Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco2-0 Tempete FC0-0-----W75-24
D23.06.2013Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco2-2 Tempete FC0-0-----D117-45
D15.04.2012Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco0-0 Tempete FC0-0-----D117-46
D15.12.2010Haiti Digicel Lig ClauDon Bosco2-2 Tempete FC0-0-----D159-67
D06.05.2009Haiti Digicel Lig AperDon Bosco1-2 Tempete FC0-0-----L1810-88
D18.01.2009Haiti Süper 8 ÇeyrekDon Bosco2-1 Tempete FC0-0-----W2112-99
D16.02.2008Haiti Digicel Lig ClauDon Bosco0-0 Tempete FC0-0-----D2112-910
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 3 5 2 12 9

Nuwell Project Copyright © 2014