Dalbeattie Star

İskoçya İskoç Futbol Ligi Lowland Ligi
02.08.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-2
Beklenen :
Whitehill Welfare Takım Logosu

Whitehill Welfare

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  4141+3-3+3EY11020+1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D26.05.2014İskoçya İskoç FutbThreave Rovers1-4 Dalbeattie Star0-0AW5A+34-1
D03.05.2014İskoçya İskoç FutbSpartans1-1 Dalbeattie Star0-0AD2A05-2
D26.04.2014İskoçya İskoç FutbDalbeattie Star4-0 Vale of Leithen0-0HW4H+49-2
D22.04.2014İskoçya İskoç FutbVale of Leithen2-1 Dalbeattie Star0-0AL3A-110-4
D16.04.2014İskoçya İskoç FutbDalbeattie Star1-1 Gretna 20080-0HD2H011-5
4-1-41-1-0
4-1-4-11-1-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 11 5
3 1 - 2 4-0 5-2
4 1 - 3 4-0 6-4
5 2 - 3 5-1 6-4

DA  2621-4+4+1DY2302-1+3-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D03.05.2014İskoçya İskoç FutbWhitehill Welfare2-2 Gretna 20080-0HD4H02-2
D26.04.2014İskoçya İskoç FutbSelkirk3-6 Whitehill Welfare0-0AW9A+38-5
D19.04.2014İskoçya İskoç FutbVale of Leithen0-2 Whitehill Welfare0-0AW2A+210-5
D12.04.2014İskoçya İskoç FutbWhitehill Welfare1-2 Spartans0-0HL3H-111-7
D05.04.2014İskoçya İskoç FutbWhitehill Welfare3-1 Preston Athletic0-0HW4H+214-8
2-6-22-3-0
2-6-2-12-3-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 14 8
3 1 - 2 2-2 8-3
4 2 - 2 3-4 8-3
5 3 - 2 6-5 8-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.04.2014İskoçya İskoç FutbDalbeattie Star4-0 Vale of Leithen0-0-W44-01
D16.04.2014İskoçya İskoç FutbDalbeattie Star1-1 Gretna 20080-0-D65-12
D07.12.2013İskoçya İskoç FutbDalbeattie Star1-5 Whitehill Welfare0-0-L126-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.04.2014İskoçya İskoç FutbSelkirk3-6 Whitehill Welfare0-0-W96-31
D19.04.2014İskoçya İskoç FutbVale of Leithen0-2 Whitehill Welfare0-0-W118-32
D29.03.2014İskoçya İskoç FutbStirling Universi0-2 Whitehill Welfare0-0-W1310-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 10 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.05.2014İskoçya İskoç FutbThreave Rovers1-4 Dalbeattie Star0-0-W54-11
D03.05.2014İskoçya İskoç FutbSpartans1-1 Dalbeattie Star0-0-D75-22
D22.04.2014İskoçya İskoç FutbVale of Leithen2-1 Dalbeattie Star0-0-L106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.05.2014İskoçya İskoç FutbWhitehill Welfare2-2 Gretna 20080-0-D42-21
D12.04.2014İskoçya İskoç FutbWhitehill Welfare1-2 Spartans0-0-L73-42
D05.04.2014İskoçya İskoç FutbWhitehill Welfare3-1 Preston Athletic0-0-W116-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D07.12.2013İskoçya İskoç FutbDalbeattie Star1-5 Whitehill Welfare0-0-----L61-51
D26.04.2008İskoçya Doğu İsko�Dalbeattie Star0-2 Whitehill0-0-----L81-72
D10.12.2005İskoçya Doğu İsko�Dalbeattie Star2-2 Whitehill0-0-----D123-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 3 9

Nuwell Project Copyright © 2014