Southampton

İngiltere Division 3 South
24.11.1956 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 4-0
Beklenen :
Shrewsbury Takım Logosu

Shrewsbury

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1020+1-2+2EY0410-4+3+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.11.1956İngiltere Division 3 Southampton1-0 Aldershot0-0HW1H+11-0
D03.11.1956İngiltere Division 3 Brentford4-0 Southampton0-0AL4A-41-4
D27.10.1956İngiltere Division 3 Southampton2-1 Swindon Town0-0HW3H+13-5
D20.10.1956İngiltere Division 3 Gillingham0-0 Southampton0-0AD0A03-5
D13.10.1956İngiltere Division 3 Southampton1-0 Brighton & Hove A0-0HW1H+14-5
1-0-20-4-1
1-0-2-00-4-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 4 5
3 2 - 1 3-1 0-4
4 2 - 2 3-1 0-4
5 3 - 2 4-1 0-4

DA  1010+1-1+1DY00100-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.11.1956İngiltere Division 3 Crystal Palace0-1 Shrewsbury0-0AW1A+11-0
D03.11.1956İngiltere Division 3 Shrewsbury0-0 Southend United0-0HD0H01-0
D27.10.1956İngiltere Division 3 Northampton Town1-1 Shrewsbury0-0AD2A02-1
D20.10.1956İngiltere Division 3 Shrewsbury0-0 Queens P.R.0-0HD0H02-1
D13.10.1956İngiltere Division 3 Plymouth Argyle1-1 Shrewsbury0-0AD2A03-2
1-0-10-0-1
1-0-1-00-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 4 0 3 2
3 1 - 2 0-0 2-1
4 2 - 2 0-0 2-1
5 2 - 3 0-0 3-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.11.1956İngiltere Division 3 Southampton1-0 Aldershot0-0-W11-01
D27.10.1956İngiltere Division 3 Southampton2-1 Swindon Town0-0-W43-12
D13.10.1956İngiltere Division 3 Southampton1-0 Brighton & Hove A0-0-W54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.11.1956İngiltere Division 3 Crystal Palace0-1 Shrewsbury0-0-W11-01
D27.10.1956İngiltere Division 3 Northampton Town1-1 Shrewsbury0-0-D32-12
D13.10.1956İngiltere Division 3 Plymouth Argyle1-1 Shrewsbury0-0-D53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.11.1956İngiltere Division 3 Brentford4-0 Southampton0-0-L40-41
D20.10.1956İngiltere Division 3 Gillingham0-0 Southampton0-0-D40-42
D06.10.1956İngiltere Division 3 Millwall0-0 Southampton0-0-D40-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 2 1 0 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D03.11.1956İngiltere Division 3 Shrewsbury0-0 Southend United0-0-D00-01
D20.10.1956İngiltere Division 3 Shrewsbury0-0 Queens P.R.0-0-D00-02
D06.10.1956İngiltere Division 3 Shrewsbury1-1 Reading0-0-D21-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 3 0 1 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D07.01.1956İngiltere Division 3 Southampton1-1 Shrewsbury0-0-----D21-11
D12.02.1955İngiltere Division 3 Southampton2-1 Shrewsbury0-0-----W53-22
D26.09.1953İngiltere Division 3 Southampton4-2 Shrewsbury0-0-----W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 4

Nuwell Project Copyright © 2014