Camara de Lobos

Portekiz Kupa 1.Tur
03.09.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 0-2
Beklenen :
Freamunde Takım Logosu

Freamunde

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11020+1-2EY2024+2-2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.08.2017Portekiz Ulusal ŞampiFafe2-1 Camara de Lobos0-1AL3A-11-2
D20.08.2017Portekiz Ulusal ŞampiCamara de Lobos1-0 Mondinense0-0HW1H+12-2
D28.09.2014Portekiz Kupa 2.TurCamara de Lobos0-2 Mortagua0-0HL2H-22-4
D27.05.2012Portekiz 3.Lig Grup MaCamara de Lobos2-4 Caniçal0-0HL6H-24-8
D20.05.2012Portekiz 3.Lig Grup MaCalheta1-1 Camara de Lobos0-0AD2A05-9
1-1-02-0-2
1-1-0-22-0-2-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 1 0
Maç Sonu 1 1 3 5 9
3 2 - 1 1-2 1-2
4 3 - 1 3-6 1-2
5 3 - 2 3-6 2-3

DA  0301-3+3-1DY00110-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D27.08.2017Portekiz Ulusal ŞampiGondomar0-0 Freamunde0-0AD0A00-0
D20.08.2017Portekiz Ulusal ŞampiFreamunde3-0 Salgueiros1-0HW3H+33-0
D20.05.2017Portekiz 2.LigFreamunde0-1 Sporting Covilha0-1HL1H-13-1
D14.05.2017Portekiz 2.LigVizela1-1 Freamunde1-0AD2A04-2
D07.05.2017Portekiz 2.LigFreamunde1-2 Portimonense1-0HL3H-15-4
0-3-00-0-1
0-3-0-10-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 2 2
Maç Sonu 1 2 2 5 4
3 2 - 1 3-1 0-0
4 2 - 2 3-1 1-1
5 3 - 2 4-3 1-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.08.2017Portekiz Ulusal ŞampiCamara de Lobos1-0 Mondinense0-0-W11-01
D28.09.2014Portekiz Kupa 2.TurCamara de Lobos0-2 Mortagua0-0-L31-22
D27.05.2012Portekiz 3.Lig Grup MaCamara de Lobos2-4 Caniçal0-0-L93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.08.2017Portekiz Ulusal ŞampiGondomar0-0 Freamunde0-0-D00-01
D14.05.2017Portekiz 2.LigVizela1-1 Freamunde1-0-D21-12
D30.04.2017Portekiz 2.LigOlhanense2-1 Freamunde1-1-L52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 0 2 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D27.08.2017Portekiz Ulusal ŞampiFafe2-1 Camara de Lobos0-1-L31-21
D20.05.2012Portekiz 3.Lig Grup MaCalheta1-1 Camara de Lobos0-0-D52-32
D13.05.2012Portekiz 3.Lig Grup MaPortosantense4-2 Camara de Lobos0-0-L114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 0 1 2 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.08.2017Portekiz Ulusal ŞampiFreamunde3-0 Salgueiros1-0-W33-01
D20.05.2017Portekiz 2.LigFreamunde0-1 Sporting Covilha0-1-L43-12
D07.05.2017Portekiz 2.LigFreamunde1-2 Portimonense1-0-L74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 2 1
Maç Sonu 1 0 2 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014