Castro Daire

Portekiz Ulusal Şampiyona Grup D
16.02.2021 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
SC Espinho Takım Logosu

SC Espinho

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2012+2-1-1EY2111+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiCastro Daire2-2 Vila Cortez0-0HD4H02-2
D10.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiValadares Gaia1-0 Castro Daire0-0AL1A-12-3
D07.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiCastro Daire1-1 Sanjoanense0-1HD2H03-4
D24.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiCastro Daire2-1 Canelas 20100-1HW3H+15-5
D03.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiCastro Daire2-0 Lusitano FCV1-0HW2H+27-5
2-0-12-1-1
2-0-1-22-1-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 1 2
Maç Sonu 2 2 1 7 5
3 2 - 1 3-3 0-1
4 3 - 1 5-4 0-1
5 4 - 1 7-4 0-1

DA  11010+1-1DY1010+1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense1-1 SC Espinho0-1AD2A01-1
D09.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiSC Espinho1-0 RD Agueda0-0HW1H+12-1
D31.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiCanelas 20101-0 SC Espinho1-0AL1A-12-2
D24.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiSC Espinho1-0 Valadares Gaia0-0HW1H+13-2
D16.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiAnadia1-0 SC Espinho1-0AL1A-13-3
1-1-01-0-1
1-1-0-11-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 1 2
Maç Sonu 2 1 2 3 3
3 1 - 2 1-0 1-2
4 2 - 2 2-0 1-2
5 2 - 3 2-0 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiCastro Daire2-2 Vila Cortez0-0-D42-21
D07.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiCastro Daire1-1 Sanjoanense0-1-D63-32
D24.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiCastro Daire2-1 Canelas 20100-1-W95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 0 2
Maç Sonu 1 2 0 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense1-1 SC Espinho0-1-D21-11
D31.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiCanelas 20101-0 SC Espinho1-0-L31-22
D16.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiAnadia1-0 SC Espinho1-0-L41-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 1 2
Maç Sonu 0 1 2 1 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiValadares Gaia1-0 Castro Daire0-0-L10-11
D20.12.2020Portekiz Ulusal ŞampiLusitania FC Lour2-0 Castro Daire0-0-L30-32
D29.11.2020Portekiz Ulusal ŞampiSao Joao Ver1-1 Castro Daire0-0-D51-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 1 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.02.2021Portekiz Ulusal ŞampiSC Espinho1-0 RD Agueda0-0-W11-01
D24.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiSC Espinho1-0 Valadares Gaia0-0-W22-02
D03.01.2021Portekiz Ulusal ŞampiSC Espinho2-3 Lusitania FC Lour0-2-L74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 2 0 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014