CAPS United

CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu
05.03.2006 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Inter Star Takım Logosu

Inter Star

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3114+20-3EY3213+1+1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.02.2006CAF Şampiyonlar Ligi Inter Star3-3 CAPS United0-0AD6A03-3
D19.03.2005CAF Şampiyonlar Ligi Red Arrows2-1 CAPS United0-0AL3A-14-5
D06.03.2005CAF Şampiyonlar Ligi CAPS United1-1 Red Arrows0-0HD2H05-6
D13.02.2005CAF Şampiyonlar Ligi Lesotho Defence F3-4 CAPS United0-0AW7A+19-9
D30.01.2005CAF Şampiyonlar Ligi CAPS United4-1 Lesotho Defence F0-0HW5H+313-10
3-1-13-2-1
3-1-1-43-2-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 13 10
3 1 - 2 1-1 4-5
4 1 - 3 1-1 8-8
5 2 - 3 5-2 8-8

DA  3DY3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.02.2006CAF Şampiyonlar Ligi Inter Star3-3 CAPS United0-0HD6H03-3
             
             
             
33
33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 3 3
3 0 - 0 0-0 0-0
4 0 - 0 0-0 0-0
5 0 - 0 0-0 0-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.03.2005CAF Şampiyonlar Ligi CAPS United1-1 Red Arrows0-0-D21-11
D30.01.2005CAF Şampiyonlar Ligi CAPS United4-1 Lesotho Defence F0-0-W75-22
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 1 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
                 
                 
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.02.2006CAF Şampiyonlar Ligi Inter Star3-3 CAPS United0-0-D63-31
D19.03.2005CAF Şampiyonlar Ligi Red Arrows2-1 CAPS United0-0-L94-52
D13.02.2005CAF Şampiyonlar Ligi Lesotho Defence F3-4 CAPS United0-0-W168-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 8 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.02.2006CAF Şampiyonlar Ligi Inter Star3-3 CAPS United0-0-D63-31
                 
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014