San Juan Jabloteh

Trinidad ve Tobago Pro Lig
22.01.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 1-4
Beklenen :
W Connection Takım Logosu

W Connection

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11000+10EY0121-1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.01.2014Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers0-1 San Juan Jabloteh0-0AW1A+11-0
D05.01.2014Trinidad ve Tobago ProCentral1-1 San Juan Jabloteh0-0AD2A02-1
D21.12.2013Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-2 Defence Force0-1HL2H-22-3
D07.12.2013Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 North East Stars0-0HL1H-12-4
D02.11.2013Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh3-1 Point Fortin1-0HW4H+25-5
1-1-00-1-2
1-1-0-00-1-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 1 1
Maç Sonu 2 1 2 5 5
3 1 - 2 0-2 2-1
4 2 - 2 0-3 2-1
5 3 - 2 3-4 2-1

DA  22100+1+1DY0110-10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D18.01.2014Trinidad ve Tobago ProW Connection2-0 St. Anns Rangers1-0HW2H+22-0
D11.01.2014Trinidad ve Tobago ProPolice1-2 W Connection1-1AW3A+14-1
D04.01.2014Trinidad ve Tobago ProDefence Force1-1 W Connection0-0AD2A05-2
D22.12.2013Trinidad ve Tobago ProW Connection0-0 Caledonia AIA0-0HD0H05-2
D08.12.2013Trinidad ve Tobago ProW Connection1-0 Central0-0HW1H+16-2
2-2-10-1-1
2-2-1-00-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 1
Maç Sonu 3 2 0 6 2
3 1 - 2 2-0 3-2
4 2 - 2 2-0 3-2
5 3 - 2 3-0 3-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.12.2013Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-2 Defence Force0-1-L20-21
D07.12.2013Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 North East Stars0-0-L30-32
D02.11.2013Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh3-1 Point Fortin1-0-W73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 1 0 2 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.01.2014Trinidad ve Tobago ProPolice1-2 W Connection1-1-W32-11
D04.01.2014Trinidad ve Tobago ProDefence Force1-1 W Connection0-0-D53-22
D26.09.2013CONCACAF Şampiyonlar Houston Dynamo2-0 W Connection1-0-L73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 1 1 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.01.2014Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers0-1 San Juan Jabloteh0-0-W11-01
D05.01.2014Trinidad ve Tobago ProCentral1-1 San Juan Jabloteh0-0-D32-12
D27.10.2013Trinidad ve Tobago ProCaledonia AIA4-1 San Juan Jabloteh2-0-L83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 1 1 1 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.01.2014Trinidad ve Tobago ProW Connection2-0 St. Anns Rangers1-0-W22-01
D22.12.2013Trinidad ve Tobago ProW Connection0-0 Caledonia AIA0-0-D22-02
D08.12.2013Trinidad ve Tobago ProW Connection1-0 Central0-0-W33-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 3 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D10.03.2012Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 W Connection0-0-----L10-11
D24.04.2010Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 W Connection0-0-----L20-22
D25.10.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 W Connection0-0-----L30-33
D09.08.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-0 W Connection0-0-----D30-34
D23.10.2008Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 W Connection0-0-----L40-45
D24.06.2008Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh1-0 W Connection0-0-----W51-46
D25.08.2007Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-0 W Connection0-0-----D51-47
D17.04.2007Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh1-1 W Connection0-0-----D72-58
D29.11.2006Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 W Connection0-0-----L82-69
D25.07.2006Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh1-1 W Connection0-0-----D103-710
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 10 0 0 0
Maç Sonu 1 4 5 3 7

Nuwell Project Copyright © 2014