Inter Allies

Gana Premier Lig
22.07.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
Hasaacas FC Takım Logosu

Hasaacas FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2110+10+1EY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.07.2015Gana Premier LigBrong Ahafo Stars0-2 Inter Allies0-0AW2A+22-0
D05.07.2015Gana Premier LigInter Allies1-0 Great Olympics0-0HW1H+13-0
D28.06.2015Gana Premier LigInter Allies1-0 Legon Cities0-0HW1H+14-0
D21.06.2015Gana Premier LigHearts of Oak0-0 Inter Allies0-0AD0A04-0
D17.06.2015Gana Premier LigInter Allies1-1 Ashanti Gold0-0HD2H05-1
2-1-10-0-0
2-1-1-00-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 5 1
3 2 - 1 2-0 2-0
4 2 - 2 2-0 2-0
5 3 - 2 3-1 2-0

DA  1221-10+1DY11040+1-4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.07.2015Gana Premier LigHasaacas FC1-1 Legon Cities0-0HD2H01-1
D05.07.2015Gana Premier LigHearts of Oak1-2 Hasaacas FC0-2AW3A+13-2
D28.06.2015Gana Premier LigHasaacas FC2-0 Ashanti Gold0-0HW2H+25-2
D21.06.2015Gana Premier LigWafa4-1 Hasaacas FC0-0AL5A-36-6
D17.06.2015Gana Premier LigHasaacas FC2-0 Berekum Chelsea1-0HW2H+28-6
1-2-21-1-0
1-2-2-11-1-0-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 3 0
Maç Sonu 3 1 1 8 6
3 2 - 1 3-1 2-1
4 2 - 2 3-1 3-5
5 3 - 2 5-1 3-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.07.2015Gana Premier LigInter Allies1-0 Great Olympics0-0-W11-01
D28.06.2015Gana Premier LigInter Allies1-0 Legon Cities0-0-W22-02
D17.06.2015Gana Premier LigInter Allies1-1 Ashanti Gold0-0-D43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.07.2015Gana Premier LigHearts of Oak1-2 Hasaacas FC0-2-W32-11
D21.06.2015Gana Premier LigWafa4-1 Hasaacas FC0-0-L83-52
D13.06.2015Gana Premier LigMedeama0-0 Hasaacas FC0-0-D83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 1 1 1 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.07.2015Gana Premier LigBrong Ahafo Stars0-2 Inter Allies0-0-W22-01
D21.06.2015Gana Premier LigHearts of Oak0-0 Inter Allies0-0-D22-02
D13.06.2015Gana Premier LigWafa1-1 Inter Allies0-0-D43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.07.2015Gana Premier LigHasaacas FC1-1 Legon Cities0-0-D21-11
D28.06.2015Gana Premier LigHasaacas FC2-0 Ashanti Gold0-0-W43-12
D17.06.2015Gana Premier LigHasaacas FC2-0 Berekum Chelsea1-0-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D05.04.2014Gana Premier LigInter Allies2-0 Hasaacas FC0-0-----W22-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 2 0

Nuwell Project Copyright © 2014