Buriram United

Tayland 1.Lig
16.03.2025 / 15:18
Maç Sonucu (IY / MS)
2-0 / 5-0
Beklenen :
Nakhon Ratchasima Takım Logosu

Nakhon Ratchasima

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- 10.85 17.50 - 1.10 3.87 16.60
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - 1.97 1.40 - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.99 1.39 1.47 1.84 2.10 1.34 - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1003+10-3EY000100-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.03.2025AFC Şampiyonlar Ligi Johor DT0-1Buriram United0-0AW1A+11-0
D04.03.2025AFC Şampiyonlar Ligi Buriram United0-0Johor DT0-0HD0H01-0
D01.03.2025Tayland 1.LigUthai Thani0-0Buriram United0-0AD0A01-0
D26.02.2025Tayland Lig Kupası SoBuriram United3-1BG Pathum United1-0HW4H+24-1
D23.02.2025Tayland 1.LigMuang Thong Unite1-3Buriram United1-1AW4A+27-2
1-0-00-0-0
1-0-0-30-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 1
Maç Sonu 3 2 0 7 2
3 1 - 2 0-0 1-0
4 2 - 2 3-1 1-0
5 2 - 3 3-1 4-1

DA  3221+10+1DY1421-3+2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.03.2025Tayland 1.LigNakhon Ratchasima3-1Khonkaen Utd1-0HW4H+23-1
D01.03.2025Tayland 1.LigThai Port FC4-2Nakhon Ratchasima0-2AL6A-25-5
D21.02.2025Tayland 1.LigNakhon Ratchasima2-2Sukhothai1-2HD4H07-7
D15.02.2025Tayland 1.LigNong Bua Pitchaya1-1Nakhon Ratchasima1-1AD2A08-8
D08.02.2025Tayland 1.LigNakhon Ratchasima1-1Ratchaburi0-1HD2H09-9
3-2-21-4-2
3-2-2-11-4-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 5 4
Maç Sonu 1 3 1 9 9
3 2 - 1 5-3 2-4
4 2 - 2 5-3 3-5
5 3 - 2 6-4 3-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.03.2025AFC Şampiyonlar Ligi Buriram United0-0Johor DT0-02.47D00-01
D26.02.2025Tayland Lig Kupası SoBuriram United3-1BG Pathum United1-0-W43-12
D12.02.2025AFC Şampiyonlar Ligi Buriram United2-1Ulsan Hyundai1-11.62W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 2 1 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.03.2025Tayland 1.LigThai Port FC4-2Nakhon Ratchasima0-21.30L62-41
D15.02.2025Tayland 1.LigNong Bua Pitchaya1-1Nakhon Ratchasima1-11.79D83-52
D02.02.2025Tayland 1.LigBangkok United2-1Nakhon Ratchasima1-11.10L114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 4 2
Maç Sonu 0 1 2 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.03.2025AFC Şampiyonlar Ligi Johor DT0-1Buriram United0-01.63W11-01
D01.03.2025Tayland 1.LigUthai Thani0-0Buriram United0-05.87D11-02
D23.02.2025Tayland 1.LigMuang Thong Unite1-3Buriram United1-14.23W54-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 2 1 0 4 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.03.2025Tayland 1.LigNakhon Ratchasima3-1Khonkaen Utd1-01.60W43-11
D21.02.2025Tayland 1.LigNakhon Ratchasima2-2Sukhothai1-22.15D85-32
D08.02.2025Tayland 1.LigNakhon Ratchasima1-1Ratchaburi0-12.79D106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 2 3
Maç Sonu 1 2 0 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D12.05.2023Tayland 1.LigBuriram United4-0Nakhon Ratchasima1-0-----W44-01
D17.10.2021Tayland 1.LigBuriram United2-0 Nakhon Ratchasima0-01.224.106.001.501.80W66-02
D18.10.2020Tayland 1.LigBuriram United1-2 Nakhon Ratchasima0-1-----L97-23
D11.05.2019Tayland 1.LigBuriram United2-0 Nakhon Ratchasima1-0-----W119-24
D25.04.2018Tayland 1.LigBuriram United2-1 Nakhon Ratchasima2-1-----W1411-35
D08.03.2017Tayland Premier LigBuriram United4-0 Nakhon Ratchasima3-0-----W1815-36
D28.05.2016Tayland Premier LigBuriram United1-0 Nakhon Ratchasima1-0-----W1916-37
D25.11.2015Tayland Premier LigBuriram United4-0 Nakhon Ratchasima1-0-----W2320-38
D29.07.2015Tayland FA Kupası 3.TBuriram United2-0 Nakhon Ratchasima1-0-----W2522-39
  G B M AG YG
İlk Yarı 7 1 1 10 2
Maç Sonu 8 0 1 22 3

Nuwell Project Copyright © 2014