Ajax de Ouenze

Kongo 1.Lig Grup A
03.10.2012 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Tongo FC Jambon Takım Logosu

Tongo FC Jambon

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11210-1+1EY1003+10-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.09.2012Kongo 1.Lig Grup AAjax de Ouenze1-1 AS Police0-0HD2H01-1
D19.09.2012Kongo 1.Lig Grup AAjax de Ouenze1-0 AC Moranzambe0-0HW1H+12-1
D15.09.2012Kongo 1.Lig Grup APatronage Sainte-0-2 Ajax de Ouenze0-0AW2A+24-1
D09.09.2012Kongo 1.Lig Grup ADiables Noirs3-1 Ajax de Ouenze0-0AL4A-25-4
D31.08.2012Kongo 1.Lig Grup AAjax de Ouenze0-2 JS Talangaï0-0HL2H-25-6
1-1-21-0-0
1-1-2-11-0-0-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 5 6
3 2 - 1 2-1 2-0
4 2 - 2 2-1 3-3
5 3 - 2 2-3 3-3

DA  1021+1-2+1DY2101+1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.09.2012Kongo 1.Lig Grup AInter Club2-1 Tongo FC Jambon0-0AL3A-11-2
D15.09.2012Kongo 1.Lig Grup ATongo FC Jambon0-1 Etoile du Congo0-0HL1H-11-3
D05.09.2012Kongo 1.Lig Grup AJS Talangaï0-2 Tongo FC Jambon0-0AW2A+23-3
D31.08.2012Kongo 1.Lig Grup AKondzo1-1 Tongo FC Jambon0-0AD2A04-4
D26.08.2012Kongo 1.Lig Grup ACARA Brazzaville2-1 Tongo FC Jambon0-0AL3A-15-6
1-0-22-1-0
1-0-2-12-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 5 6
3 1 - 2 0-1 3-2
4 1 - 3 0-1 4-3
5 1 - 4 0-1 5-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.09.2012Kongo 1.Lig Grup AAjax de Ouenze1-1 AS Police0-0-D21-11
D19.09.2012Kongo 1.Lig Grup AAjax de Ouenze1-0 AC Moranzambe0-0-W32-12
D31.08.2012Kongo 1.Lig Grup AAjax de Ouenze0-2 JS Talangaï0-0-L52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.09.2012Kongo 1.Lig Grup AInter Club2-1 Tongo FC Jambon0-0-L31-21
D05.09.2012Kongo 1.Lig Grup AJS Talangaï0-2 Tongo FC Jambon0-0-W53-22
D31.08.2012Kongo 1.Lig Grup AKondzo1-1 Tongo FC Jambon0-0-D74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.09.2012Kongo 1.Lig Grup APatronage Sainte-0-2 Ajax de Ouenze0-0-W22-01
D09.09.2012Kongo 1.Lig Grup ADiables Noirs3-1 Ajax de Ouenze0-0-L63-32
D22.08.2012Kongo 1.Lig Grup ASt. Michel Ouenze2-1 Ajax de Ouenze0-0-L94-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.09.2012Kongo 1.Lig Grup ATongo FC Jambon0-1 Etoile du Congo0-0-L10-11
D08.08.2012Kongo 1.Lig Grup ATongo FC Jambon1-2 St. Michel Ouenze0-0-L41-32
D30.05.2012Kongo 1.Lig Grup ATongo FC Jambon4-1 Ajax de Ouenze0-0-W95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014