SC Esmoriz

Portekiz Ulusal Şampiyona Grup B
21.01.2006 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Pontassolense Takım Logosu

Pontassolense

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3211+1+10EY1200-1+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.01.2006Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense1-3 SC Esmoriz0-0AW4A+23-1
D18.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiPorto II2-2 SC Esmoriz0-0AD4A05-3
D11.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz1-0 Aliados Lordelo0-0HW1H+16-3
D04.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiInfesta0-1 SC Esmoriz0-0AW1A+17-3
D27.11.2005Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz1-1 SC Espinho0-0HD2H08-4
3-2-11-2-0
3-2-1-11-2-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 2 0 8 4
3 1 - 2 1-0 5-3
4 1 - 3 1-0 6-3
5 2 - 3 2-1 6-3

DA  2031+2-3+2DY1302-2+3-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.01.2006Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense2-1 Fiaes0-0HW3H+12-1
D08.01.2006Portekiz Ulusal ŞampiLousada3-0 Pontassolense0-0AL3A-32-4
D18.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense3-0 Paredes0-0HW3H+35-4
D11.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiMaritimo II2-1 Pontassolense0-0AL3A-16-6
D04.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense0-2 Dragoes Sandinens0-0HL2H-26-8
2-0-31-3-0
2-0-3-11-3-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 0 3 6 8
3 2 - 1 5-1 0-3
4 2 - 2 5-1 1-5
5 3 - 2 5-3 1-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz1-0 Aliados Lordelo0-0-W11-01
D27.11.2005Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz1-1 SC Espinho0-0-D32-12
D06.11.2005Portekiz Ulusal ŞampiSC Esmoriz1-0 Ribeira Brava0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.01.2006Portekiz Ulusal ŞampiLousada3-0 Pontassolense0-0-L30-31
D11.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiMaritimo II2-1 Pontassolense0-0-L61-52
D20.11.2005Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense2-1 Pontassolense0-0-L92-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 2 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.01.2006Portekiz Ulusal ŞampiSanjoanense1-3 SC Esmoriz0-0-W43-11
D18.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiPorto II2-2 SC Esmoriz0-0-D85-32
D04.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiInfesta0-1 SC Esmoriz0-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.01.2006Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense2-1 Fiaes0-0-W32-11
D18.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense3-0 Paredes0-0-W65-12
D04.12.2005Portekiz Ulusal ŞampiPontassolense0-2 Dragoes Sandinens0-0-L85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014