Fenerbahçe

Türkiye Milli Ligi
18.03.1959 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Beşiktaş Takım Logosu

Beşiktaş

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2012+2-1-1EY1001+10-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.03.1959Türkiye Milli LigiFenerbahçe2-1 Beykoz0-0HW3H+12-1
D01.03.1959Türkiye Milli Ligiİzmirspor0-0 Fenerbahçe0-0AD0A02-1
D28.02.1959Türkiye Milli LigiAltay0-1 Fenerbahçe0-1AW1A+13-1
D22.02.1959Türkiye Milli LigiFenerbahçe2-1 Hacettepe1-0HW3H+15-2
D21.02.1959Türkiye Milli LigiFenerbahçe3-1 Ankaragücü1-1HW4H+28-3
2-0-11-0-0
2-0-1-21-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 3 1
Maç Sonu 4 1 0 8 3
3 1 - 2 2-1 1-0
4 2 - 2 4-2 1-0
5 3 - 2 7-3 1-0

DA  2030+2-3+3DY1021+1-2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D14.03.1959Türkiye Milli LigiBeşiktaş2-1 İstanbulspor1-0HW3H+12-1
D08.03.1959Türkiye Milli LigiBeşiktaş0-0 Ankaragücü0-0HD0H02-1
D07.03.1959Türkiye Milli LigiBeşiktaş3-2 Hacettepe2-1HW5H+15-3
D25.02.1959Türkiye Milli LigiBeykoz1-0 Beşiktaş0-0AL1A-15-4
D22.02.1959Türkiye Milli Ligiİzmirspor1-1 Beşiktaş0-1AD2A06-5
2-0-31-0-2
2-0-3-01-0-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 4 1
Maç Sonu 2 2 1 6 5
3 3 - 0 5-3 0-0
4 3 - 1 5-3 0-1
5 3 - 2 5-3 1-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.03.1959Türkiye Milli LigiFenerbahçe2-1 Beykoz0-0-W32-11
D22.02.1959Türkiye Milli LigiFenerbahçe2-1 Hacettepe1-0-W64-22
D21.02.1959Türkiye Milli LigiFenerbahçe3-1 Ankaragücü1-1-W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 3 0 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.02.1959Türkiye Milli LigiBeykoz1-0 Beşiktaş0-0-L10-11
D22.02.1959Türkiye Milli Ligiİzmirspor1-1 Beşiktaş0-1-D31-22
D21.02.1959Türkiye Milli LigiAltay1-2 Beşiktaş0-1-W63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.03.1959Türkiye Milli Ligiİzmirspor0-0 Fenerbahçe0-0-D00-01
D28.02.1959Türkiye Milli LigiAltay0-1 Fenerbahçe0-1-W11-02
D14.02.1959Türkiye İstanbul ProAdalet1-4 Fenerbahçe1-3-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 1
Maç Sonu 2 1 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D14.03.1959Türkiye Milli LigiBeşiktaş2-1 İstanbulspor1-0-W32-11
D08.03.1959Türkiye Milli LigiBeşiktaş0-0 Ankaragücü0-0-D32-12
D07.03.1959Türkiye Milli LigiBeşiktaş3-2 Hacettepe2-1-W85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 3 1
Maç Sonu 2 1 0 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D06.12.1958Hazırlık KulüplerFenerbahçe7-0 Beşiktaş0-0-----W77-01
D05.10.1958Türkiye İstanbul ProFenerbahçe4-1 Beşiktaş2-0-----W1211-12
D02.03.1958Özel Çanakkale KupasFenerbahçe4-2 Beşiktaş0-0-----W1815-33
D01.09.1957Türkiye İstanbul ProFenerbahçe3-1 Beşiktaş1-0-----W2218-44
D23.12.1956Türkiye İstanbul ProFenerbahçe2-0 Beşiktaş0-0-----W2420-45
D03.06.1956Türkiye İstanbul ProFenerbahçe2-2 Beşiktaş1-0-----D2822-66
D25.12.1955Özel Üçlü TurnuvaFenerbahçe2-0 Beşiktaş0-0-----W3024-67
D19.05.1955Türkiye Atatürk KupaFenerbahçe4-4 Beşiktaş0-3-----D3828-108
D10.04.1955Türkiye İstanbul ProFenerbahçe1-1 Beşiktaş1-0-----D4029-119
D26.04.1953Özel Çanakkale AbideFenerbahçe3-0 Beşiktaş0-0-----W4332-1110
  G B M AG YG
İlk Yarı 4 5 1 5 3
Maç Sonu 7 3 0 32 11

Nuwell Project Copyright © 2014